Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Michael Kors Męskie na bransolecie

58wyniki

Zegarki Michael Kors Męskie na bransolecie

Zegarki męskie Michael Kors są jednymi z bardziej popularnych dodatków na rynku. Marka jest rozpoznawalna i ceniona na całym świecie. Jej czasomierze są niezwykle eleganckie, a zarazem klasyczne. Proponowany przez Michael Kors zegarek męski sprawdzi się u osób szukających modnych dodatków pasujących na każdą okazję. Bransolety wykonane ze stali tworzą niezwykłą biżuterię, doskonale współgrającą z garniturami, koszulami, jak i również koszulkami sportowymi. Zegarki Michael Kors męskie na bransolecie mesh są nieco bardziej minimalistyczne niż te z dużych ogniw. Jednak oba rodzaje są godne uwagi i z pewnością znajdą swoich zwolenników. Każdy zegarek męski Michael Kors ma wyjątkową tarczę, z której z łatwością można odczytać aktualną godzinę. 

FILTRY0

Zegarki męskie Michael Kors – stylowe połączenia 

Modne czasomierze popularnej marki zostały stworzone w taki sposób, aby wyglądały bardzo elegancko. Stalowe bransolety wykonano z małych i dużych ogniw. Zegarki męskie Michael Kors w większości mają w sobie dwa kolory: srebrny i złoty. Taka kolorystyka w połączeniu z czarną tarczą wzbudza zainteresowanie i prezentuje się niezwykle efektownie. Godziny oznaczono prostymi kreskami, przez co zegarki Michael Kors męskie na bransolecie mają cechy klasyczne. Wszystkie czasomierze mają proste wskazówki, które precyzyjnie wskazują czas.

Zegarek Michael Kors MK8286 LEXINGTONZegarek męski Michael Kors – piękny i wytrzymały 

Zegarek Michael Kors MK8281

Wygląd czasomierzy wprawia w zachwyt większość mężczyzn, którzy zastanawiają się nad zakupem stylowego dodatku. Wbudowany mechanizm kwarcowy jest równie godny uwagi. Kryształ kwarcu pobudzony jest przez impuls elektryczny z baterii. Ten typ jest niezawodny i działa przez wiele lat. Niezwykłe tarcze zegarków Michael Kors chronione są przez mineralne szkło, które jest odporne na pęknięcia i zarysowania. Amerykański producent w większości modeli wykorzystał praktyczne zapięcie motylkowe. Ten rodzaj zapobiega samoistnemu zwolnieniu blokady w klamrze, co minimalizuje ryzyko zagubienia zegarka.

Zobacz wszystkie zegarki Michael Kors dostępne w naszej ofercie!