Świąteczne promocje na zegarki 2023
tel. 753 753 300

Zegarki Michael Kors Everest

Zegarki Michael Kors Everest

Zegarki Michael Kors odpowiadają na najnowsze trendy, czego przykładem jest modny chronograf. Kojarzony przede wszystkim z męskim dodatkiem tym razem znalazł zastosowanie w damskiej kolekcji Michael Kors Everest. Połączenie tej funkcji z biżuteryjnymi zdobieniami daje oczarowujący efekt sportowej elegancji. Poznaj wielofunkcyjny Kors - zegarek stworzony dla aktywnych, pewnych siebie kobiet.  

czytaj więcej
Kategoria:

Michael Kors Everest – zegarek o sportowym szyku  

Zegarki Michael Kors z kolekcji Everest łączą męski, zdecydowany styl z biżuteryjnym, kobiecym pięknem. Duża koperta z uwydatnioną koronką i przyciskami do regulacji chronografu wyróżnia się masywniejszą, solidną konstrukcją. Jej dynamiczny charakter dopełniają trzy subtarcze z funkcją chronografu i czasu dobowego. Michael Kors Everest w nienaganny i efektowny sposób tworzy mariaż pozornie odległych od siebie stylów: sportowego i biżuteryjnego. Granice jego koperty i środkowej części tradycyjnej bransolety wyznaczają cyrkonie, dzięki którym zaprojektowany przez markę Kors zegarek zachwycająco połyskuje na nadgarstku.

Zegarek Michael Kors Everest MK6975

Zegarki Michael Kors Everest w efektownych kolorach 

Zegarek Michael Kors Everest MK6974

Michael Kors Everest jest dostępny w kilku kolorach. Model łączący srebro i kobiece złoto rozjaśni każdą stylizację. Przypadnie do gustu miłośniczkom ponadczasowej kolorystyki. Odrobiną luksusu i hipnotyzującą elegancją oczarowuje natomiast czarny Kors. Jego głęboka barwa kontrastuje z cyrkoniami, jeszcze bardziej uwydatniając ich obecność i piękno. Zegarki Michael Kors z serii Everest ucieszą wszystkie kobiety, które lubią dodawać stylizacjom blasku i wyrazistości.  

Zobacz również pozostałe zegarki Michael Kors dostępne w sklepie ZEGAREK.NET.