Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Michael Kors Lexington

33wyniki

Nazwa kolekcji Michael Kors Lexington pochodzi od amerykańskiego miasta w stanie Kentucky. Wchodzące w jej skład czasomierze doskonale wpisują się w dynamiczny tryb miejskiego życia. MK Lexington dla mężczyzn to zegarki funkcjonalne, sportowo-casualowe w modnym stylu. Modele dla kobiet skłaniają się natomiast ku biżuteryjnej elegancji odpowiedniej na codzienne okazje. Tak pomyślane czasomierze powinny zachwycić wszystkich, którzy lubią wyróżniać się z tłumu oryginalnymi dodatkami. 

FILTRY0

Zegarki damskie Michael Kors Lexington 

Wszystkie zegarki damskie MK Lexington wywodzą się z klasycznego wzornictwa. Każdy czasomierz stanowi jednak osobną interpretację tego stylu. W większości modeli odnajdujemy subtelne zdobienia z cyrkonii umieszczonych na bransolecie, w miejscu indeksów lub na całym cyferblacie. 

Zegarek Michael Kors LEXINGTON MK3876


Zegarek Michael Kors LEXINGTON MK2811

Jednak obok nich nietuzinkową stylistyką przyciąga również zegarek Michael Kors Lexington na wzorzystym pasku. Pokryty w całości roślinnym motywem nawiązuje do zielonych przestrzeni miejskich. 

Dzięki tak dużemu zróżnicowaniu zegarki damskie Michael Kors przypadną do gustu zarówno miłośniczce oszczędnej klasyki, jak też oszałamiającej biżuteryjności i śmiałego designu. Zegarki męskie Michael Kors Lexington 

W zupełnie innym stylu zostały utrzymane zegarki MK Lexington dla mężczyzn. W tych modelach na plan pierwszy wysuwają się dynamiczny styl i poszerzona funkcjonalność. Mowa tu o chronografie, czyli manualnym stoperze. Ukryty pod postacią trzech subtarcz dodaje zegarkom sportowego rysu.  

Ponadto wszystkie zegarki męskie Michael Kors zostały wzbogacone o datownik, co czyni z nich jeszcze bardziej praktyczne akcesorium na co dzień. 

Poza tymi dodatkowymi funkcjami na cyferblacie nie mogło też zabraknąć indeksów. Projektanci zdecydowali się na oznaczenia mieszane z rzymską XII i słupkami w miejscach pozostałych godzin.  

Zegarek Michael Kors LEXINGTON MK8286


Zegarek Michael Kors Lexington Chronograph MK8281

To wszystko w Michael Kors Lexington znajduje się na ciemnej, ekstrawaganckiej tarczy w sercu masywnej koperty, której granice wyznacza żłobkowy pierścień. Nadaje on czasomierzowi odrobinę biżuteryjny charakter uwydatniony przez elegancję bransolet jubilee. 

Tego rodzaju bransolety wyróżniają się czterorzędowym segmentem ogniw. Środkowe ogniwa są mniejsze, a w niektórych modelach dodatkowo zaznaczone osobnym kolorem nawiązującym do barwy koperty. Dzięki temu zegarek MK Lexington ma spójną kompozycję, która świetnie prezentuje się na każdym nadgarstku. 

 
Sprawdź całą kolekcję zegarków 
Michael Kors. Zapoznaj się z pozostałą ofertą ZEGAREK.NET.