Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Michael Kors Courtney

2wyniki

Michael Kors Courtney to ucieleśnienie kobiecości zamknięte w subtelnej formie, kwiatowym motywie i lśniących cyrkoniach. Tak zaprojektowany zegarek damski Kors urzeka modnym wzornictwem dla miłośniczek wyróżniających się dodatków. Szukasz eleganckiego czasomierza o wyrazistym, ale niekrzykliwym designie? Zegarek Kors damski może Ci przypaść do gustu. Kobiece modele na pasku i bransolecie łączy obecność cyrkonii i kwiatów.  

czytaj więcej
FILTRY0

Michael Kors Courtney - elegancki zegarek damski Kors na pasku  

W modelu na skórzanym pasku motyw florystyczny został szczególnie wyeksponowany. Dwa błękitne kwiaty efektownie malują się na białej, niemal pustej tarczy.Projektanci całkowicie zrezygnowali w Michael Kors Courtney z indeksów, uwydatniając funkcję estetyczną czasomierza.  

Na brzegu koperty znajdują się maleńkie cyrkonie. Modny wygląd całości uzupełnia zaś pasek skórzany z wężowym wzorem. Pomieszanie tradycji z nowoczesnością i minimalizmu ze zdobieniami sprawia, że zegarek damski Kors powinien przypaść do gustu miłośniczkom dodatków o nietuzinkowej elegancji.  

Zegarek Michael Kors COURTNEY MK2716

Michael Kors Courtney - zegarek Kors damski na bransolecie 

Zegarek Michael Kors COURTNEY MK3835

Bardziej biżuteryjny, wyróżniający się styl ma zegarek Michael Kors Courtney na bransolecie. Cyrkonie pokrywają tu nie tylko krawędź koperty, ale też elementy bransolety. Znajdują się również na całej tarczy, okalając płatki kwiatów z masy perłowej.  

Zaprojektowany z odrobiną blichtru zegarek damski Kors przypomina nietuzinkową i funkcjonalną biżuterię. Jest propozycją dla kobiet, które chcą uzupełnić stylizacje o połyskujący dodatek w luksusowym wydaniu. Michael Kors Courtney będzie pasował zarówno do codziennych, jak i eleganckich strojów.  

Chętnie uzupełnisz swoją kolekcję też o inny zegarek Kors damski? Sprawdź pozostałą ofertę ZEGAREK.NET.