Gwarancja dostawy przed Mikołajkami 2023
tel. 753 753 300

Zegarki Michael Kors Accelerator

W modelu Michael Kors Accelerator zegarmistrzowska tradycja splata się z nowoczesnymi trendami. Elegancja łączy zaś ze sportową funkcjonalnością zamkniętą w czarnej kopercie ze stali. Tak zegarek męski Michael Kors wpisuje się w wizerunek mężczyzn aktywnych, stylowych i pewnie zmierzających do celu. Podobnie jak inne sportowe zegarki MK ma w sobie męskość i zdecydowanie, które wyrazisz w każdej stylizacji.  

czytaj więcej
Kategoria:
SORTUJ FILTRY 0
1 - 4 z 4 produktów

Michael Kors Accelerator – dynamiczny zegarek męski Michael Kors 

Okrągła stalowa koperta zawieszona na klasycznym skórzanym pasku wiąże zegarek męski Michael Kors z tradycyjną sztuką zegarmistrzowską. Chronograf umieszczony na cyferblacie pod postacią subtarcz oraz tachometr na bezelu to już jednak oznaka podążania marki za najnowszymi trendami. Dzięki nim Michael Kors Accelerator zyskuje dynamiczny wygląd, który podkreślają dodatkowo szerokie, kontrastujące z tarczą białe wskazówki oraz czarny kolor koperty 

Wielofunkcyjny i uniwersalny zegarek męski Michael Kors Accelerator 

Tym, czym zegarek męski Michael Kors przyciąga uwagę, jest bogato wypełniony cyferblat. Projektanci starali się pokryć niemal każdy jego skrawek, aby nadać modelom maksymalną funkcjonalność i efektowny design. Indeksy kreskowe są tu dość krótkie, ale wyraźnie zaznaczone. Poza nimi i trzema tarczami chronografu znalazło się jeszcze miejsce dla niewielkiego datownika w okienku. Nie mogło zabraknąć też obowiązkowej nazwy marki, która zastępuje indeks godziny 3.00. 

Dzięki zastosowaniu skórzanego paska Michael Kors Accelerator zyskuje uniwersalną elegancjęDopasujesz go dzięki temu zarówno do sportowego stroju, jak i casualowego zestawienia, a nawet garnituru. Zegarek męski Michael Kors staje się znakomitą propozycją dla mężczyzny, który ceni połączenie elegancji z funkcjonalnością.   

Zobacz również inne zegarki MK z oferty ZEGAREK.NET.