Każdy elegancki zegarek Michael Kors jest czasomierzem o niepowtarzalnym wzornictwie. Spoczywając na damskim nadgarstku podkreśla klasę i nienaganny gust jego posiadaczki. Nie powinien dziwić fakt, że za projektami światowej klasy marki idzie nie tylko uznanie, ale przede wszystkim rzesza pożądających nowości klientek. Tym razem na oczekiwania stawiane przez najbardziej wymagające panie odpowie bogato zdobiony zegarek damski z wyróżniającej się kolekcji Sofie!

Zegarki od lat czasu ich powstania uznawane są za elegancką, ekskluzywną ozdobę dopełniającą starannie skomponowane stroje. O wieloletniej tradycji nie zapomniał Michael Kors. Czerpanie inspiracji z klasycznych wzorców i uzupełnianie ich największymi hitami świata mody okazało się strzałem w dziesiątkę. Kompatybilność obu koncepcji pozwoliła stworzyć niepowtarzalne zegarki damskie, które doskonale spełniają swoją rolę zarówno podczas wieczornych wyjść, jak i spotkań biznesowych.

Mówiąc o eleganckich zegarkach Michael Kors Sofie nie można zapomnieć o zdobieniach w nich zastosowanych. Prym wiodą delikatne, bardzo kobiece cyrkonie okalające tarczę. To one podkreślają kobiecy charakter kompozycji, w których nie zabrakło zapierających dech w piersiach, oryginalnych cyferblatów. W serii Sofie każda z pań znajdzie wzór stworzony specjalnie z myślą o niej. Z myślą o ceniących minimalizm kobietach powstały zegarki z tarczą z masy perłowej. Z kolei miłośniczki marki mogą liczyć na tarcze sygnowane dużym logo MK, którego nie można pominąć. Ostatnimi bardzo charakterystycznymi modelami są ekstrawaganckie czasomierze, w których nie brak wzoru pawich piór, a także te, gdzie rolę indeksów godzinowych pełnią kwiaty ze środkiem wykonanym z cyrkonii. Większość z niezwykłych modeli jest damskim zegarkiem na bransolecie wykonanej ze średniej wielkości ogniw, co pozwala dobrze prezentować się na każdym nadgarstku.

I choć bogato zdobione zegarki rozkochały w sobie zdecydowaną większość pań wybierających gustowne dodatki, niewiele z nich decyduje się na ich noszenie. Często kojarzone są z brakiem wytrzymałości i koniecznością przesadnego uważania na wszelkie czynniki zewnętrzne. Nie tym razem! Michael Kors tworząc serię Sofie zadbał nie tylko o jej modny wizerunek, ale wszelkie inne aspekty istotne z punktu widzenia codziennego użytkowania. Tym sposobem zastosowano zakręcane dekielki chroniące mechanizm przed wodą nawet podczas odświeżania pod prysznicem. W połączeniu z wygodną w noszeniu bransoletą, wytrzymałą stalą oraz popularnym acz wytrzymałym szkiełkiem mineralnym - tworzą idealną całość. Niesamowita harmonia, z której słynie MK to dobry pomysł na prezent zarówno dla samej siebie, jak i kogoś bliskiego.