Mistrzowskie Okazje euro 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Michael Kors Brecken

5wyniki

Zegarki Michael Kors Brecken

Sportowa elegancja, dynamiczny design, funkcjonalność – te cechy najlepiej oddają charakter stylowej kolekcji Michael Kors Brecken. Amerykański dom mody stworzył ją z myślą o mężczyznach, którzy doceniają mariaż użyteczności z casualowym szykiem. Zegarek męski Michael Kors z tej serii wyróżnia się klasyczną formą i uniwersalną kolorystyką. Jego szerokie możliwości świadczą zaś o nowoczesnym podejściu marki do projektowania. Chcesz uzupełnić kolekcję o praktyczny i stylowy czasomierz? Poznaj zegarki męskie Michael Kors Brecken!  

FILTRY0

Michael Kors Brecken – elegancki dodatek na każdy dzień 

Amerykański brand wielokrotnie dał się poznać z zamiłowania do klasyki. Nie zrezygnował z niej również w serii Michael Kors Brecken. Okrągła koperta, stalowa bransoleta i ponadczasowe odcienie tych czasomierzy to najbardziej rozpoznawalne wyznaczniki klasycznego stylu.  

Zegarki męskie Michael Kors są dostępne w kilku wersjach kolorystycznych. Wszystkie mają czarne tarcze charakterystyczne dla sportowych czasomierzy. Poszczególne modele odróżnia zaś od siebie kolor bransolety.  

Srebrny zegarek MK to wybór uniwersalny, pasujący na każdą okazję i do każdego stroju. Złoty czasomierz przywodzi skojarzenia z luksusem i jest propozycją dla eleganckich mężczyzn chcących podkreślić swój prestiż. Oprócz nich nie daje się jeszcze przeoczyć czarny zegarek męski Michael Kors. Ma najbardziej dynamiczny i sportowy wygląd ze wszystkich modeli. Intryguje nietuzinkową elegancją, odzwierciedlając silny charakter swojego właściciela.  

Zegarek Michael Kors BRECKEN MK8858

Zegarki męskie Michael Kors Brecken – nowoczesna funkcjonalność 

Zegarek Michael Kors BRECKEN MK8848

Projektanci słynnego domu mody nie poprzestali jednak na klasycznej formie i podstawowej funkcjonalności. Wzbogacili kolekcję Michael Kors Brecken o modne funkcje. Mowa tu przede wszystkim o chronografie i wskaźniku czasu dobowego pod postacią trzech subtarcz na cyferblacie. Poza nimi znalazło się jeszcze miejsce na datownik w formie rozszerzonego okienka przypominającego licznik. Całość dopełnia zaś efektowny bezel z oznaczeniem sekund. Dzięki nim zegarek Michael Kors jest nie tylko bardziej użyteczny podczas treningów i codziennych aktywności. Zyskuje również nowoczesny, dynamiczny, przykuwający uwagę wygląd, który współgra ze stylizacjami sportowymi i casual.  

Interesują Cię też inne zegarki męskie Michael Kors? Zobacz pełną ofertę ZEGAREK.NET.