Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Versus Versace Damskie

19wyniki

Zegarki Versus Versace damskie koncentrują się na innowacjach. Zaskakują  swoimi niekonwencjonalnymi pomysłami oraz szykiem. Projekty tej marki przyjmują różnorodną stylistykę – od typowo casualowej, po klasyczną i biżuteryjną. Dzięki różnorodnej gamie wzorów, każda kobieta znajdzie tu model w pełni odpowiadający jej gustom.

FILTRY0

Zegarki Versus Versace damskie — prosto od światowego domu modu

Projekty od jednego z największych na świecie domów mody, jak żadne inne potrafią wzbudzić wiele emocji. Zabawa formą, kolorem, zdobieniami sprawia, że zegarki tej firmy pokochały kobiety na całym świecie. To właśnie towarzyszące twórcom poczucie piękna i chęć zabawy modą przekonuje do siebie klientki. I tak w portfolio Versus Versace znajdziemy  wiele ozdobionych egzemplarzy w kolorze żółtego oraz różowego złota.

Zegarki Versus Versace damskie — prosto od światowego domu modu


modne zegarki versus versace

Częstokroć na ich tarczach nałożone są jaśniejące kamyki szlachetne układające się w piękne wzory lub przyjmujące funkcję indeksów godzinowych. Na wielu cyferblatach widnieją również giloszowania w postaci geometryczne zdobienia. Całościowego wyglądu zegarków dopełniają tu kolorowe paski ze złotymi wstawkami lub bransolety. W zależności od modelu przyjmują one subtelną formę mesh lub też bardziej klasyczną zbudowaną z mieszanych ogniw.Kobiece zegarki Versus Versace na co dzień

Wśród zegarków Versus Versace damskich nie brakuje modeli, których modny wygląd idzie w parze z luzem i miejskim charakterem. Bardzo ciekawie prezentują się egzemplarze o jednolitej srebrnej lub złotej barwie, a także te o półprzezroczystej tarczy. W nich centralna część cyferblatu została otoczona stylizowanymi literami Versus Versace. Wyeksponowane logo potwierdza prestiżowe pochodzenie modelu. W damskich zegarkach Versus Versace warto także zwrócić uwagę na modele zawieszone na paskach z tworzywa sztucznego. Wygoda łączy się tutaj ze świetnym wyglądem, przez co czasomierz stanie się niezwykle oryginalnym dodatkiem towarzyszącym nam zarówno podczas imprezy, jak i wizyty na siłowni.

Kobiece zegarki Versus Versace na co dzieńWygodne działanie zegarków damskich Versus Versace

Wygodne działanie zegarków damskich Versus Versace

Damskie zegarki Versus Versace zostały zbudowane tak, aby w pełni sprawdzić się w codziennych warunkach. Stalowe, wytrzymałe koperty i przykrywające tarcze elastyczne szkło mineralne, stanowią dobrą ochronę dla znajdującego się wewnątrz zegarka mechanizmu. Kwarcowy system gwarantuje precyzyjne odmierzanie czasu bez potrzeby jego nakręcania.