Finał letniej wyprzedaży
tel. 753 753 300

Zegarki Versus Versace Wyprzedaż

Zegarki Versus Versace Wyprzedaż

Zegarki Versus Versace są rozpoznawalne na całym świecie. Oryginalne wzornictwo, odważne zdobienia oraz nieskazitelna jakość to argumenty, które przemawiają za tymi modelami. Wyprodukowany przez markę Versus Versace zegarek wybierany jest przez kobiety, które poprzez nowoczesne dodatki chcą wyrazić siebie oraz swój styl. Czasomierze wyróżniają się nieszablonowym podejściem do wzornictwa, które zaczerpnięte zostało z rockowego stylu życia. Prowadzona przez markę Versace wyprzedaż cieszy się niezwykle dużą popularnością. Prestiżowe zegarki mają obniżoną cenę, lecz ich jakość pozostaje wciąż na wysokim poziomie. Projektanci Versace stawiają na indywidualizm, który za każdym razem wyrażany jest w artystycznym stylu. W ofercie znajdują się różnorodne modele, a kategoria „zegarki Versus Versace wyprzedaż” to sposób na zakup w bardzo korzystnej cenie.

czytaj więcej
Kategoria:
SORTUJ FILTRY 0
1 - 36 z 36 produktów

Zegarki Versus Versace – nieszablonowe propozycje, które pozwalają się wyróżnić 

Czasomierze marki Versace wyróżniają się nieszablonowymi rozwiązaniami. Zaprojektowany przez designerów Versus Versace zegarek jest nasycony pasją, która uwydatnia oryginalność i indywidualność każdej kobiety. Znaczna część modeli ma widoczną głowę lwa, będącą logiem marki. W ofercie są również nieco bardziej klasyczne czasomierze. Okrągłe koperty z subtelnymi indeksami sprawdzą się u kobiet, które wolą tradycyjne podeście do biżuterii, ale cenią nowoczesne dodatki. Cyferblaty o nierównomiernej strukturze doskonale odbijają światło, a gustowne giloszowanie uwydatnia oryginalny styl marki. 

Zegarek Versus Versace VSP1U0319

Versus Versace – zegarek doskonały na każdą okazję 

Zegarek Versus Versace VSP510518

Projektanci Versace potrafią doskonale połączyć elegancję, oryginalność i nowoczesność z nieskazitelnym wykonaniem. Obok kryształów, giloszowanych tarcz, wyrazistych kolorów oraz popularnego logo na uwagę zasługują wysokiej jakości materiały. Koperty wykonano ze stali szlachetnej, która po specjalnej obróbce pięknie się błyszczy. Sercem zegarków pozostaje mechanizm kwarcowy. Precyzyjny system, stworzony przez japońskich inżynierów, napędzany jest impulsem elektrycznym pochodzącym z baterii. Nietuzinkowe tarcze pokryto elastycznym szkłem mineralnym. Całość uzupełniają solidne paski lub zjawiskowe bransolety. Jeśli podobają Ci się zegarki z oferty Versace - wyprzedaż to świetna okazja do udanych zakupów! 

Zobacz całą kolekcję zegarków Versus Versace dostępną w naszej ofercie!