Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Meller damskie

50wyniki

Meller damskie

Zegarki Meller damskie stworzone zostały z pasji do prostoty i piękna kształtów. Utrzymane w minimalistycznej stylistyce czasomierze, dedykowano wszystkim kobietom ceniącym sobie nowoczesne dodatki biżuteryjne. To właśnie dbałość o detal w połączenia z jakością wykonania sprawia, że damskie zegarki Meller należą dziś do jednych z najprężniej rozwijających się młodych marek.

FILTRY0

Sztuka minimalizmu zegarków damskich Meller

Damskie zegarki Meller reprezentują nurt minimalizmu, będącego połączeniem klasyki i najnowszych tendencji wzorniczych. Projektanci, inspirując się ponadczasowym pięknem oraz stonowaną kolorystyką, proponują modele o dość ascetycznym wyglądzie. Tutaj też - podobnie jak w architekturze modernizmu - wszystko zostaje podporządkowane funkcji. Zdaniem twórców marki, to właśnie użytkowość ujawnia prawdziwe piękno damskich zegarków Meller. Największą ozdobą stanowią szczupłe wskazówki, kreskowe indeksy oraz niewielkich rozmiarów datowniki. W zegarkach Meller damskich mamy do czynienia najczęściej z jednolitymi kolorystycznie tarczami, cienkimi kopertami i biżuteryjnymi bransoletkami klasycznymi lub mediolańskimi. Wartym zauważenie pozostają modele, w których wykorzystywany jest marmur. Ten niezwykły materiał tworzy naturalny i zupełnie unikalny wzór na każdym egzemplarzu.

wyjątkowy minimalizm w daamskich zegarkach MellerDamskie zegarki Meller i ich biżuteryjny charakter

Biżuteryjny charakter w zegarkach Meller

Zegarki damskie Meller pomimo swojego oszczędnego wyglądu, wykazują się bardzo eleganckim charakterem. Wiele z nich  stanowi wręcz idealny przykład nowoczesnej biżuterii, która będzie dobrze prezentować się na damskim nadgarstku w pracy, na uroczystym przyjęciu, czy nawet typowo towarzyskim spotkaniu. Uniwersalny szyk modeli należy zawdzięczać zarówno prostocie kształtów, jak i bardzo przemyślanym zestawieniom kolorystycznym. Oprócz klasycznej bieli i czerni, w portfolio marki znajdziemy egzemplarze utrzymane w barwie żółtego lub różowego złota. Niekiedy egzemplarze są jednolicie pokryte jedną barwą, a innym razem złoto zestawione jest tu z czernią, szarością, a nawet granatem. Tego typu kompozycje tworzą bardzo ciekawe efekty, które bez wątpienia wpiszą się w gusta wielu kobiet.Niezwykłe kolekcje w zegarkach Meller damskich

Projektanci zegarków Meller pomimo minimalistycznego podejścia do wzornictwa, potrafią w bardzo ciekawy sposób zróżnicować poszczególne modele, tworząc różnorodne kolekcje. I tak przykładem doskonałej prostoty pozostaje seria Meller Astar oraz Meller Denka, w których oszczędna forma idzie w parze z jednolita kolorystyką modeli. Utrzymane w złotych, czarnych lub szarych barwach czasomierze zawieszone zostają tu na szerokich skórzanych paskach lub biżuteryjnych bransoletach podkreślających szykowność projektów. Dla pań stawiających konsekwentnie na klasykę przygotowano kolekcję damskich zegarków Meller Madi, w której niewielkich rozmiarów kwadratowe koperty, dają wyraz tradycji i uniwersalnego podejścia do wzornictwa. Dla pań stawiających na wielkomiejski szyk warto polecić kolekcję Meller Nairobi. W nich też wyrazista koperta płynnie przechodzi w bransoletę, tworząc jedną spójną całość. Takie zegarki Meller damskie będą stanowić oryginalny dodatek do każdego stroju.

Niepowtarzalne kolekcje damskich zegarków MellerKomu dedykowane są zegarki damskie Meller?

Zegarki Meller dedykowane kobietom

Damskie zegarki Meller łączące hiszpański entuzjazm z minimalistycznym podejściem do wzornictwa, dedykowane zostały kobietom chcącym zawsze wyglądać modnie. Uniwersalna stylistyka czasomierzy sprawia, że będą one dobrze wyglądać zarówno z codziennymi, jak i bardziej formalnymi stylizacjami. Za sprawą odpowiedniego doboru materiałów mamy pewność bezpiecznego oraz wygodnego użytkowania w zróżnicowanych warunkach. Wpisujące się w stylistykę wielkich miast modele, podkreślą nasz swobodny stosunek do mody i to, że cenimy sobie klasyczną elegancję nawet w codziennych okolicznościach.