Zegarki Meller damskie

Zegarki Meller damskie stworzone zostały z pasji do prostoty i piękna kształtów. Utrzymane w minimalistycznej stylistyce czasomierze, dedykowano wszystkim kobietom ceniącym sobie nowoczesne dodatki biżuteryjne. To właśnie dbałość o detal w połączenia z jakością wykonania sprawia, że damskie zegarki Meller należą dziś do jednych z najprężniej rozwijających się młodych marek.

czytaj więcej
Kategoria:
SORTUJ POKAŻ FILTRY

Sztuka minimalizmu zegarków damskich Meller

Damskie zegarki Meller reprezentują nurt minimalizmu, będącego połączeniem klasyki i najnowszych tendencji wzorniczych. Projektanci, inspirując się ponadczasowym pięknem oraz stonowaną kolorystyką, proponują modele o dość ascetycznym wyglądzie. Tutaj też - podobnie jak w architekturze modernizmu - wszystko zostaje podporządkowane funkcji. Zdaniem twórców marki, to właśnie użytkowość ujawnia prawdziwe piękno damskich zegarków Meller. Największą ozdobą stanowią szczupłe wskazówki, kreskowe indeksy oraz niewielkich rozmiarów datowniki. W zegarkach Meller damskich mamy do czynienia najczęściej z jednolitymi kolorystycznie tarczami, cienkimi kopertami i biżuteryjnymi bransoletkami klasycznymi lub mediolańskimi. Wartym zauważenie pozostają modele, w których wykorzystywany jest marmur. Ten niezwykły materiał tworzy naturalny i zupełnie unikalny wzór na każdym egzemplarzu.Damskie zegarki Meller i ich biżuteryjny charakter

Zegarki damskie Meller pomimo swojego oszczędnego wyglądu, wykazują się bardzo eleganckim charakterem. Wiele z nich  stanowi wręcz idealny przykład nowoczesnej biżuterii, która będzie dobrze prezentować się na damskim nadgarstku w pracy, na uroczystym przyjęciu, czy nawet typowo towarzyskim spotkaniu. Uniwersalny szyk modeli należy zawdzięczać zarówno prostocie kształtów, jak i bardzo przemyślanym zestawieniom kolorystycznym. Oprócz klasycznej bieli i czerni, w portfolio marki znajdziemy egzemplarze utrzymane w barwie żółtego lub różowego złota. Niekiedy egzemplarze są jednolicie pokryte jedną barwą, a innym razem złoto zestawione jest tu z czernią, szarością, a nawet granatem. Tego typu kompozycje tworzą bardzo ciekawe efekty, które bez wątpienia wpiszą się w gusta wielu kobiet.Niezwykłe kolekcje w zegarkach Meller damskich

Projektanci zegarków Meller pomimo minimalistycznego podejścia do wzornictwa, potrafią w bardzo ciekawy sposób zróżnicować poszczególne modele, tworząc różnorodne kolekcje. I tak przykładem doskonałej prostoty pozostaje seria Meller Astar oraz Meller Denka, w których oszczędna forma idzie w parze z jednolita kolorystyką modeli. Utrzymane w złotych, czarnych lub szarych barwach czasomierze zawieszone zostają tu na szerokich skórzanych paskach lub biżuteryjnych bransoletach podkreślających szykowność projektów. Dla pań stawiających konsekwentnie na klasykę przygotowano kolekcję damskich zegarków Meller Madi, w której niewielkich rozmiarów kwadratowe koperty, dają wyraz tradycji i uniwersalnego podejścia do wzornictwa. Dla pań stawiających na wielkomiejski szyk warto polecić kolekcję Meller Nairobi. W nich też wyrazista koperta płynnie przechodzi w bransoletę, tworząc jedną spójną całość. Takie zegarki Meller damskie będą stanowić oryginalny dodatek do każdego stroju.Komu dedykowane są zegarki damskie Meller?

Damskie zegarki Meller łączące hiszpański entuzjazm z minimalistycznym podejściem do wzornictwa, dedykowane zostały kobietom chcącym zawsze wyglądać modnie. Uniwersalna stylistyka czasomierzy sprawia, że będą one dobrze wyglądać zarówno z codziennymi, jak i bardziej formalnymi stylizacjami. Za sprawą odpowiedniego doboru materiałów mamy pewność bezpiecznego oraz wygodnego użytkowania w zróżnicowanych warunkach. Wpisujące się w stylistykę wielkich miast modele, podkreślą nasz swobodny stosunek do mody i to, że cenimy sobie klasyczną elegancję nawet w codziennych okolicznościach.