Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Meller Denka

22wyniki

Zegarki Meller Denka

Zegarki Meller zostały stworzone dla osób, które cenią prostotę i elegancję. Każdy model jest wyjątkowy na swój sposób. Wykorzystanie matowych tarcz przypadnie do gustu niejednej osobie. Hiszpańskie czasomierze Meller Denka mają koperty wykonane ze stali, które zostały zawieszone na bransoletach z tego samego materiału. Sprawia to, że całość jest modna i ponadczasowa. Zaprojektowane przez Meller zegarki pokazują czas w sposób tradycyjny. Wykorzystanie prostych wskazówek w kolorze koperty lub tarczy przekłada się na dużą elegancję. Zegarki Meller Denka idealnie współgrają z każdym rodzajem stylizacji. 

czytaj więcej
FILTRY0

Meller Denka – efektowny minimalizm rodem z Hiszpanii 

W ostatnim czasie minimalizm cieszy się ogromną popularnością. Dlatego czasomierze Meller Denka wpisują się w aktualnie panujące trendy. Na tarczy nie ma nic poza prostymi indeksami i wskazówkami. Dzięki temu odczytanie czasu jest szybkie i proste. W miejscach godzin widnieją delikatne kreseczki, przez co cały zegarek jest bardzo minimalistyczny. Kolorystyka, jaką oferuje hiszpańska marka, to czerń, szarości, srebro i złoto. Zegarek Meller Denka został stworzony z dbałością o każdy detal. Kolekcja z pewnością przypadnie do gustu wielbicielom minimalistycznego, ale stylowego designu.  

Zegarek Meller W3RN-1GREY damski zegarek na szarym pasku z tarczą z masy perłowej

Meller – zegarki wyjątkowe w swojej prostocie 

Zegarek Meller W3R-2BLACK damski zegarek na czarnej bransolecie mesh i z czarną tarczą

Hiszpański producent zadbał o to, aby każdy mógł wybrać model idealnie dopasowany do swoich preferencji. W ofercie znajdują się zegarki Meller na skórzanym pasku. Materiał dopasowuje się do ciała, przez co nawet całodzienne noszenie dodatku nie powoduje dyskomfortu. Większość modeli zawieszono na modnej bransolecie mesh. Jest to popularna drobna siateczka, która tworzy wyjątkową biżuterię. Odpowiednie dopasowanie kolorów wszystkich elementów przekłada się na wyjątkowość modeli. Czasomierze Meller Denka zapinane są zapięciem G-Link, które pozwala na samodzielną regulację długości. Dzięki temu zegarek zawsze idealnie leży na nadgarstku.  

Sprawdź całą kolekcję zegarków Meller dostępną w naszej ofercie!