Gwarancja dostawy przed Mikołajkami 2023
tel. 753 753 300

Zegarki Meller Maori

Zegarki Meller Maori

Piękno i elegancja mogą być zawarte w minimalizmie. Takie właśnie są zegarki Meller Maori. Ich prosty, a zarazem modny wygląd przyciąga wzrok. Tarcze są duże i okrągłe, przez co odczytanie godziny nie sprawia żadnego problemu. Czasomierze Meller Maori pokazują czas w sposób tradycyjny, co jest wyrazem ponadczasowego designu. Zegarki Meller wykonano w stonowanych kolorach. Dzięki temu są uniwersalne i można je założyć na każdą okazję. Modny styl widać w wykończeniu. Jest ono precyzyjne, a każda krawędź jest zaokrąglona. W efekcie zaprojektowane przez markę Meller zegarki prezentują się lekko i wyjątkowo.

czytaj więcej
Kategoria:

Meller Maori – hiszpańskie minimalistyczne wzornictwo  

Europejska marka postawiła głównie na styl klasyczny. Ich paski wykonane zostały ze skóry naturalnej. Dzięki temu zegarki Meller dopasowują się do kształtu nadgarstka. Materiał nie podrażnia skóry ani nie powoduje dyskomfortu, nawet po całodziennym noszeniu czasomierza. Stworzone przez Meller zegarki mają stonowane kolory. Większość modeli jest w odcieniach brązu, co przekłada się na dużą uniwersalność. Takie dodatki są odpowiednie na co dzień oraz na specjalne wyjścia. Zapięcie na sprzączkę gwarantuje bezpieczeństwo przed przypadkowym zgubieniem czasomierza. 

Zegarek Meller Maori Nag Camel 2G-1CAMEL zegarki na brązowych paskach ze skóry naturalnej

Meller – zegarki zachwycające stonowaną elegancją 

Zegarek Meller Maori Black Night 2S-1BLACK zegarek męski na czarnym pasku i z czarną tarczą

Tarcze w czasomierzach są duże i przejrzyste, nie ma na nich zbędnych dodatków. Godziny zostały oznaczone przy pomocy małych i dopasowanych kolorystycznie do tła indeksów w postaci kwadratów. Zegarki Meller Maori mają wskazówki, które są zaostrzone na końcach, a dodatkowo mają inny odcień, przez co wyglądają modnie. Zegarki Meller mają również subtarcze. Jest to piękne uzupełnienie całości. Tarcze mają kolor biały lub czarny, co sprawia, że pasują do każdej stylizacji. Producent wykorzystał szkło mineralne z powłoką szafirową. Jest to materiał, który doskonale chroni zegarek przed stłuczeniami i zarysowaniami. Dzięki temu możesz cieszyć się pięknym czasomierzem przez wiele lat. 

Sprawdź całą kolekcję zegarków Meller dostępną w naszej ofercie!