Świąteczne promocje na zegarki 2023
tel. 753 753 300

Zegarki Meller Makonnen

Zegarki Meller Makonnen

Zegarki Meller charakteryzują się wyrafinowanym minimalistycznym wzornictwem. Piękne detale, ponadczasowy styl oraz proste wykonanie zostało docenione przez wiele osób na całym świecie. Hiszpańska marka postawiła na duże i czytelne cyferblaty. Seria Meller Makonnen wyróżnia się delikatną, lecz nowoczesną formą oraz cienką kopertą. Klasyczna kolorystyka pozwala na łączenie ich z eleganckimi stylizacjami oraz casualowymi outfitami. Zaprojektowane przez markę Meller zegarki łączą w sobie klasyczną ponadczasowość z nutką stylu fashion oraz z eleganckimi szczegółami.

czytaj więcej
Kategoria:
SORTUJ FILTRY 0
1 - 6 z 6 produktów

Meller Makonnen – kolekcja łącząca klasykę z nowoczesnością 

Hiszpański producent wykorzystał doceniany minimalizm oraz dodał do niego oryginalne elementy. W efekcie powstały nietuzinkowe czasomierze Meller Makonnen zachwycające harmonią i precyzją. Unikatowym elementem jest tarcza, na której widoczne są delikatne indeksy w kształcie kropek. Długie i smukłe wskazówki dopełniają całość, nadając szyku i elegancji. Obok godziny dziewiątej widoczny jest stylizowany napis Meller. Projektanci dodali również elementy praktyczne. Symetrycznie rozmieszczone subtarcze oraz mały datownik pokazujący aktualny dzień miesiąca dodają nowoczesności zegarkom z kolekcji Makonnen. 

Zegarek Meller Makonnen 4NW-1CAMEL

Meller – zegarki o ponadczasowej elegancji 

Zegarek Meller Makonnen 4PN-1BLACK

Minimalistyczne wzornictwo zegarków Meller uzupełnione zostało doskonałym wykonaniem. Gładkie, jednokolorowe tracze zabezpieczono szkłem mineralnym z powłoką szafirową, które ma wysoką odporność na stłuczenia. Stalowa koperta oraz bransolety mają głębokie kolory za sprawą powłoki PVD. W ofercie dostępne są również zegarki Meller na skórzanym pasku. Matowe wykończenie w połączeniu z eleganckim szyciem to doskonała kombinacja. Sercem każdego czasomierza jest mechanizm kwarcowy. Ten precyzyjny system pobudza do pracy smukłe wskazówki, dając gwarancję zawsze aktualnej godziny na cyferblacie.

Zobacz całą kolekcję zegarków Meller dostępną w naszej ofercie!