Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Co Hiszpanie cenią w zegarkach? Poznaj lepiej markę MELLER

11-02-2021

Hiszpański temperament i miłość do mody znajduje odzwierciedlenie niemal we wszystkich sferach życia mieszkańców tego kraju. W sposób szczególny widoczne jest to w stylu ubierania się i podejściu Hiszpanów do kwestii garderoby. Bez względu na to czy mówimy o garniturze, sukience, czy zegarku - każdy z tych przedmiotów musi cechować się niezwykłą elegancją oraz dbałością o szczegóły. Właśnie takimi są zegarki Meller, w których tradycja oraz nowoczesność przyjemnie splata się ze sobą.Klasyka we współczesnej formie z zegarkami Meller

Klasyka we współczesnej formie z zegarkami Meller

Meller to kolektyw twórczych umysłów, miłośników sztuki i zwolenników mody. Marka powstała w 2014 roku, aby przekształcić najnowsze trendy w okulary i zegarki. Skupienie  na wzornictwie i wysokiej jakości materiałach, umożliwia marce zaoferowanie wyjątkowych i korzystnych cenowo czasomierzy.  Wszystko to możliwe jest dzięki projektowaniu opartemu na prostocie i minimalizmie. Wyjście od prostych kształtów, a następnie ich zestawianie ze współczesnymi trendami, przenosi niezwykle interesujące  efekty.


Zegarki Meller obecne są w ponad 30 krajach, a ich główne rynki to Hiszpania, Niemcy, Francja, Włochy, Wielka Brytania, Portugalia i Holandia. Przez niespełna 7 lat brandowi udało się zbudować społeczność z ponad 400 tysiącami klientów.Sztuka prostoty w zegarkach Meller

Sukces zegarków Meller oparty jest na prostocie i uniwersalnej stylistyce. Bo choć każdy model pozostaje wyjątkowym dodatkiem, a poszczególne kolekcje różnią się od siebie wyglądem i inspiracjami, to wszystkie z nich zachowują klasyczne piękno. Idealne proporcje kształtów, dbałość o wykończenia, interesujące zestawienia kolorystyczne - wszystko to sprawia, że zegarki Meller mogą nam towarzyszyć w niemal wszystkich codziennych sytuacjach. Możemy je równie dobrze ubrać do pracy/na uczelnię, a na wieczornej imprezie mieć je dalej na nadgarstku. Jedną z charakterystycznych cech zegarków Meller - a jednocześnie tym co buduje sukces tych czasomierzy, pozostaje bardzo cienka koperta. W ten sposób zegarek swobodnie chowa się pod każdym mankietem koszuli, dobrze przylega do skóry i elegancko się prezentuje. 

Sztuka prostoty w zegarkach MellerZegarki Meller - zamiłowanie do szczegółu

Zegarki Meller - zamiłowanie do szczegółu

Marka Meller w bardzo szczególny sposób dba o wykończenia zegarków, opracowując wzorniczo i technicznie każdy najmniejszy element czasomierza. Widoczne jest to w koronkach czasomierzy, bransoletach/paskach, a także sposobie nałożenia oznaczeń godzinowych na tarczę. Jeśli chodzi o samo użycie materiałów, to w przypadku tych zegarków mamy najczęściej do czynienia z wytrzymałą stalą szlachetną, a także odpornym na różnego rodzaju uderzenia szkłem mineralnym. Wewnątrz obudowy znajduje się mechanizm kwarcowy, który uważany jest za najbardziej precyzyjnie odmierzający czas system. Najpopularniejsze kolekcje zegarków Meller

Poszczególne kolekcje zegarków Meller to prawdziwa mieszanka hiszpańskiej miłości do mody z praktycznym minimalizmem. Szczególnie zaznacza się to w najpopularniejszych kolekcjach tego brandu. Osoby zakochane w czystych liniach i estetycznym minimalizmie powinny zapoznać się z kolekcją Meller Astar. Tutaj też wygląd skupiony jest na gładkiej, czystej tarczy czasomierza. Widnieją na niej jedynie drobne indeksy godzinowe oraz wskazówki. Wraz z prostą, gęstą plecionką mediolańską tworzą bardzo spójną i ciekawą kompozycję. 

Najpopularniejsze kolekcje zegarków Meller


Meller Denka w srebrnym kolorze na bransolecie mesh

Największe wrażenie - w przypadku egzemplarzy dla Pań, robią zegarki z marmurowym cyferblatem. Naturalny print nieco różniący się w każdym modelu, sprawia, że z takim czasomierzem na nadgarstku każda kobieta poczuje się wyjątkowo. Oszczędną kolorystykę znajdziemy także w kolekcji Meller Denka. Tutaj też na cyferblatach umieszczono mały datownik, który jest zarówno funkcjonalny, co atrakcyjny.


Nieco inną stylistykę posiada kolekcja zegarków Meller Makonnen na bransolecie mediolańskiej lub skórzanym pasku z widocznymi przeszyciami. Tutaj bowiem na cyferblat nałożone zostały symetryczne subtarcze, wokół których widnieją gęsto naniesione oznaczenia sekund. W ten właśnie sposób marka Meller udowadnia, że minimalizm to nie tylko moda, ale pewien styl życia. Chodzi o użytkowanie przedmiotów, które są nam naprawdę potrzebne i z którymi możemy wytworzyć pewnego rodzaju więź. Najważniejszym jest bowiem, aby noszony przez nas czasomierz oddawał nasz indywidualny styl i sprawiał radość z jego użytkowania.

Meller Makonnen w eleganckim wydaniuFILTRY0