Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Co wyróżnia hiszpańską markę MELLER? Odkryj kolekcję zegarków z temperamentem!

05-11-2020

Słoneczna Barcelona to malownicze miasto z zaskakującą architekturą i z mieszkańcami kochającymi życie. Barcelona to także siedziba marki MELLER słynącej z okularów i zegarków z hiszpańskim temperamentem! Hiszpańscy projektanci starają się wyprzedzać trendy i wychodzić naprzeciw oczekiwaniom miłośników czasomierzy. Co jednak wyróżnia markę MELLER na tle innych firm? Odpowiedź nie jest JEDNA. Przedstawiamy trzy aspekty, które to właśnie zegarki MELLER rozsławiają w tak szybkim tempie.Piękno świata inspiruje…- natchnienie projektantów marki Meller

Piękno świata inspiruje…- natchnienie projektantów marki Meller

Po pierwsze „inspiracja” można by rzec nawet więcej – natchnienie. Bez natchnienia nie ma kolekcji MELLER. Hiszpańscy projektanci nie szukali daleko, swe pomysły czerpią z otaczającego nas wszystkich świata. Każda kolekcja zegarków ma bowiem odzwierciedlenie w naturze np. w pięknie Afryki, we wzorach grup etnicznych z różnych zakątków świata czy w niespotykanych, barwnych zwierzętach. Sami przyznacie, że inspirowanie się naturą jest czymś niezwykle pięknym w świecie fashion. 


Dobrym przykładem takich projektów jest ostatnia kolekcja zegarków MELLER Nairobi. Nairobi, czyli stolica Kenii, jedno z największych miast Afryki Wschodniej położone w bardzo malowniczym paśmie górskim. Duszę tego afrykańskiego miasta projektanci MELLER przemycili w gustownej owalnej kopercie, która płynnie przechodzi i stanowi całość z bransoletą. Warto też wspomnieć, że dobór kolorów tarczy do całości również jest inspirowany miastem Nairobi.Szeroki wybór - kolekcje zegarków Meller dla każdego.

Drugim aspektem wyróżniającym markę MELLER jest to, że to marka dla każdego…i to dosłownie. Na rynku „zegarkowym” możemy wyróżnić wiele kategorii np. zegarki dla Panów tzw. „delux”, które są zazwyczaj dość masywne i bardzo eleganckie, czy też mamy markę, która słynie z produktów lifestylowych. Z reguły decydując się na daną markę robimy to świadomie, bo znajdziemy tam np. zegarki w stylu sportowym.

Szeroki wybór - kolekcje zegarków Meller dla każdego.


Wpsaniałe zegarki Meller

Jednym słowem zazwyczaj daną markę zegarkową kojarzymy z jedną kategorią, jednym stylem. Hiszpańscy projektanci MELLER idą pod prąd, łamiąc ten stereotyp. W ich kolekcjach znajdzie uciechę nastolatek, fashionistka, biznesmen, artystka – śmiało stwierdzamy WSZYSCY. Od delikatnych kobiecych zegarków, przez sportowe, awangardowe po luksusowe i eleganckie. Warto też dodać, że niektóre kolekcje MELLER są totalnie unisex.Rewolucyjne szkiełko! Wysokiej jakości zegarki Meller w przystępnej cenie.

Kolejną płaszczyzną wyróżniającą markę MELLER jest jakość produktów i ogromne osiągnięcia firmy. Zegarki wykonane są z wysokiej klasy materiałów: koperty wykonane są ze stali szlachetnej 316L i dodatkowo pokryte warstwą PVD, która gwarantuje wysoką wytrzymałość na ścieranie koloru; bransolety wykonane są ze stali szlachetnej, a paski skórzane z naturalnej włoskiej skóry; mechanizm to niezawodny japoński mechanizm kwarcowy MIYOTA bądź SEIKO, ALE najbardziej rozsławiające zegarki MELLER jest ich szkiełko.

Zazwyczaj przy tym przedziale cenowym nie spodziewamy się innych szkieł niż mineralnych. MELLER znalazł jednak rozwiązanie i mineralne szkiełka pokrył powłoką szafirową. W efekcie otrzymujemy produkty wysoko odporne na stłuczenia i zarysowania. W produktach w tym segmencie cenowym- jest to ogromna przewaga. Rozwiązanie idealne.

Rewolucyjne szkiełko! Wysokiej jakości zegarki Meller w przystępnej cenie.Zegarki Meller podbijają Europę

SZegarki Meller podbijają Europę

Szybko rozwijający się brand to także ich prężnie działający marketing, stała współpraca z influencerami i markami modowymi. W ciągu 5 lat swej obecności na rynku MELLER podbił Europę i prowadzi dystrybucję swoich produktów w ponad trzydziestu krajach. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem marki MELLER- marki z hiszpańskim temperamentem!

Zobacz najpopularniejsze zegarki Meller:

FILTRY0