POWRÓT03-08-2020

Miejskie wakacje z zegarkami Meller - swoboda i moda w jednym!

Wakacje to czas dalekich podróży, nawiązywania nowych znajomości i przygód. Lejący się z nieba żar może spotkać nas nie tylko na plaży, ale także w mieście. Bez względu na to, czy letni okres spędzamy w Warszawie, Barcelonie, czy w Paryżu zawsze chcemy wyglądać dobrze. Unikalny styl zegarków Meller sprawia, że będziemy prezentować się niczym bohaterowie filmu „Rzymskie wakacje”.


Miejskie zegarki Meller dla dziewczyn
Unikalny styl zegarków MellerBulwary nad Sekwaną, czy Wisłą? Zegarki Meller w mieście

Wielu z nas chętnie wykorzystuje swój urlop na podróż do jednego z najpiękniejszych miast na świecie. Zabytkowe budowle i klimatyczne kawiarnie przyciągają rzesze turystów spragnionych wypoczynku. Szczególnie w sezonie wypełniają się podmiejskie bulwary, z których można podziwiać architekturę miasta. Najbardziej znanymi pozostają oczywiście te nad Sekwaną, gdzie wolnym krokiem możemy cieszyć się atmosferą Paryża. Nie gorzej wypadają nasze rodzime deptaki nad Wisłą, które w popołudniowe dni stają się prawdziwą rewią mody.
Zegarki Meller w mieście!


Stylowe damskie zegarki Meller
Odpoczywając w mieście, chcemy czuć się swobodnie, a jednocześnie modnie. Kobiety chętnie ubierają się w lekkie sukienki niczym Audrey Hepburn w Rzymskich Wakacjach, a mężczyźni stawiają na luźne, lniane koszule. Stylowym dopełnieniem wszystkich letnich stylizacji okażą się zegarki Meller na pasku lub bransolecie. Hiszpańska marka znana m.in. ze swoich przeciwsłonecznych okularów, doskonale zna się na łączeniu dobrego stylu z wygodą. Ich prosta forma i minimalistyczne wzornictwo, będzie świetnie prezentować się w promieniach wakacyjnego słońca. Równie dobrze sprawdzą się one podczas odkrywania nowych zakątków miasta, czy w trakcie spokojnego odpoczynku w parku. Panie w zależności od gustu mogą wybrać modele w kolorze różu, złota lub klasycznej czerni. W sposób szczególny wyróżniają się tu tarcze z masy perłowej, których wielobarwna powierzchnia będzie pięknie mienić się w słońcu, podczas gdy my będziemy pić popołudniowe latte na leżaku.Architektura i styl zegarków Meller

Zarówno na miejskiej plaży, jak i w starych uliczkach na naszych nadgarstkach świetnie będą prezentować się zegarki Meller. Wystarczy tylko spojrzeć na koperty i tarcze tych czasomierzy, by dostrzec wiele nawiązań do architektury modernizmu. To właśnie podkreślenie obudowy modeli poprzez kolor oraz skupienie się na ich funkcjonalności tworzy unikalny styl tych hiszpańskich modeli. Za naczelnym architektem XX wieku Sullivanem możemy śmiało powiedzieć „Form follows functio”, czyli „Forma wynika z funkcji”.
Wakacyjne zegarki Meller


Architektura i styl zegarków Meller
Na tarczach czasomierzy spotkamy wyłącznie najpotrzebniejsze elementy w postaci prostych indeksów godzinowych oraz cienkich wskazówek. Dekoracją stają się tutaj nałożone na cyferblat subtarcze chronografu lub małe okienko datownika. Architektoniczne nawiązania znajdziemy w cyferblatach wykonanych z prawdziwego marmuru, tak chętnie wykorzystywanej we włoskiej rzeźbie i współczesnej architekturze, zwanej także razionalismo italiano. I bez względu na to, czy zegarki Meller będą towarzyszyć nam w wakacyjnej podróży do słonecznej Italii – każde spojrzenie na tarczę przeniesie nas na słynne włoskie place wypełnione pięknymi budowlami i przyjemnym dla ucha gwarem rozmów.Zegarki Meller – nie tylko na wakacje!

Zegarki Meller to oczywiście nie tylko świetny wygląd wpisujący się w estetykę miast. Dzięki swojej jakości wykonania oraz użytych materiałów będą one funkcjonalnymi urządzeniami odmierzającymi czas. Stal szlachetna, mineralne szkło z powłoką szafirową, cienka obudowa – to wszystko sprawia, że czasomierze spełnią swoją funkcję nie tylko latem, ale także w pozostałe dni roku. Tym samym będą one także świetnym uzupełnieniem stroju do pracy. Ich wysoka estetyka z pewnością przykuje wzrok niejednego rozmówcy, my zaś będziemy mogli z błyskiem w oku opowiedzieć o wszystkich wzorniczych inspiracjach tych modeli i naszych wakacyjnych wspomnieniach.
Zegarki Meller – nie tylko na wakacje!