Dzień Kobiet 2024 Zegarek.net
tel. 753 753 300

Poznaj kolekcję Makonnen od marki MELLER - funkcjonalne zegarki z niebanalną elegancją

17-02-2021

Niesłabnącą popularnością cieszą się zegarki łączące w sobie klasykę z nowoczesnym wzornictwem. Takie modele świetnie prezentują się w większości codziennych sytuacji, spełniając w każdej z nich funkcję wyrafinowanego dodatku do stroju. Uniwersalność połączona z modą i funkcjonalnością w sposób szczególny widoczna jest w jednej z kolekcji Meller, a mianowicie Makonnen.Zegarki Meller Makonnen - z zamiłowania do funkcjonalności

Termin „minimalizm” jest bardzo rozpowszechniony na dzisiejszym rynku zegarków na rękę. Z jednej strony wynika to z aktualnej mody, a z drugiej pokazuje pewną potrzebę Klientów, którzy stawiają na proste formy i praktyczną funkcjonalność. W świecie, w którym możemy znaleźć niezwykle bogato zdobione przedmioty z mnóstwem najróżniejszych dodatków, minimalizm pozwala skupić się na tym co najważniejsze. Projektanci przedmiotów w tym stylu, wychodzą bowiem z założenia, że już sama rzecz ma wzbudzać w nas wiele radości, a jej używanie powinno sprawiać nam przyjemność.

Czarny zegarek marki Meller z kolekcji MakonnenWyjątkowa kolekcja zegarków Meller Makonnen

Stylowy zegarek Meller Makonnen

Podobnie wygląda sytuacja w hiszpańskich zegarkach Meller. Wygląd podporządkowany jest funkcjonalności i na odwrót. Wyprofilowane kształty i odpowiednie rozłożenie wszystkich elementów, tworzy niezwykle wysoki komfort użytkowania. Odpowiedni wybór materiałów sprawia, że czasomierze są bardzo wytrzymałe na czynniki zewnętrzne, mogąc nam towarzyszyć w wielu sytuacjach. Widoczne jest to kolekcji Meller Mekonnnen.


Harmonia, precyzja, funkcjonalność i dobry wygląd to najważniejsze cechy tych czasomierzy. Charakterystyczną cechązegarków Meller Makonnen pozostaje także bardzo cienka koperta. Bardzo dobrze przylega ona do nadgarstka i bez problemu chowa się pod mankietem koszuli, nie przesuwając się w trakcie wykonywania ruchów.

Ponadczasowy zegarek Meller Makonnen na pasku w kolorze camel


Zegarek Meller Makonnen w czarnym kolorze na bransolecie mesh

Z kolei na okrągłych tarczach widzimy drobne oznaczenia minut, smukłe długie wskazówki, mały datownik i symetrycznie ułożone dwie subtarcze chronografu. Datownik pomoże nam pamiętać o ważnych rocznicach, urodzinach bliskich, czy umówionych spotkaniach. Kolejna funkcja zapewnia bardzo dokładne odmierzanie odstępów czasowych, sprawdzając się idealnie nie tylko w warunkach sportowych, ale także podczas gotowania.Meller Makonnen na pasku czy bransolecie?

Całości wyglądu w zegarkach Meller Makonnen dopełnia mocny skórzany pasek z widocznymi przeszyciami po boku. W zależności od barwy podkreślać będzie on casualowy lub bardziej formalny charakter zegarka. Odmiennym i wartym polecenia zapięciem jest również bransoleta mediolańska zbudowana z gęstej plecionki. Bardzo dobrze dopasowuje się ona do nadgarstka, pozwalając na swobodną regulację jej objętości do naszej ręki. Taka bransoleta będzie świetnie leżeć na nieco mniejszych męskich nadgarstkach, spełniając zarówno praktyczną, jak i ozdobną funkcję.

Modny zegarek Meller Makonnen na bransolecie mesh w czanym kolorzeSpecyfikacja zegarków Meller Makonnen

Zegarek Meller z czarną tarczą oraz jasnymi subtarczami

Twórcy zegarków Meller Makonnen przykładają ogromną rolę do jakości wykonania swoich produktów. Używana do budowy koperty stal szlachetna 316L oraz pokrywające tarczę szkło mineralne z powłoką szafirową,  gwarantują dużą wytrzymałość obudowy na wstrząsy lub ewentualne upadki. Sercem modeli pozostaje japoński mechanizm kwarcowy, zapewniający bardzo dokładne odmierzanie czasu oraz wygodę użytkowania. 


FILTRY0