Zimowa wyprzedaż
<<   POWRÓT02-03-2021

Kwadratowe czy okrągłe? Najpopularniejsze zegarki Meller dla kobiet

Koperty w damskich zegarkach przyjmują najróżniejsze kształty. Tymi najpopularniejszymi w ostatnich latach są okrąg i kwadrat. Zobacz, w jaki sposób modowa marka Meller przekształca obie te formy, tworząc niezwykle oryginalne projekty zegarków dla kobiet.Okrągłe i kwadratowe kształty kopert w zegarkach Meller

W przeszłości większość kopert przyjmowała okrągły kształt i do dziś czasomierze mają domyślnie taką formę. Odczytywanie godziny po kole wydaje się niemal naturalne, a taki kształt kopert świetnie przylega do nadgarstka. Nie mniej coraz popularniejszymi w ostatnich latach stają się kwadratowe modele, niejednokrotnie nawiązujące swoim wyglądem do stylu art deco. Coraz więcej osób przyciąga symetria i geometria, ponieważ pozwala wyróżnić się z tłumu. Nie ma nic w tym dziwnego. Trzeba bowiem przyznać, że jest coś niesamowitego w tych zgrabnych, gładkich liniach kwadratu, które pozostają równie szykowne, co odważne.

kwadratowy kształt kopert w zegarkach MellerZegarki Meller z kwadratową tarczą

Zegarki Meller z kwadratową tarczą

Zegarki Meller z kwadratową tarczą spotkamy przede wszystkim w kolekcji Meller Madi. Szlachetna prostota tych niewielkich modeli o szerokości koperty 28 mm i grubości zaledwie 7 mm, zachwyca swoją prezencją. Złota klasyczna obramówka staje się ramą dla minimalistycznej tarczy, na której widnieją jedynie smukłe wskazówki oraz proste indeksy godzinowe. Na niektórych cyferblatach zastosowano piękne zdobienie w postaci szlifu słonecznego. Takim przykładem jest zegarek na srebrnej bransolecie Meller Madi W7RP-2SILVER ze złotą kopertą, na którego cyferblacie można podziwiać rozchodzące się promieniście smugi światła.


W zależności od naszych preferencji możemy wybrać zegarek damski Meller z kwadratową kopertą w kolorach czerni, srebra, różowego złota lub pudrowego różu. Tym samym swój nowy model znajdą tutaj wielbicielki klasyki, dziewczęcych dodatków lub Panie poszukujących modnej i funkcjonalnej biżuterii na co dzień. Pierwszym z nich w szczególności spodoba się zachowany wczarnej tonacji Meller Madi W7RN-1BLACK, natomiast Panie lubiące otaczać się szlachetnym złotem wybiorą model Meller Madi W7OB-2GOLD. Koperty zawieszone zostały tu na mediolańskiej bransolecie zbudowanej z gęstej i lekkiej plecionki. Tak zaprojektowany czasomierz będzie świetnym wyborem dla kobiet pewnych siebie, lubiących nietuzinkowe rozwiązania wzornicze przy jednoczesnym zachowaniu elegancji.

zegarek damski Meller z kwadratową kopertąZegarki Meller z okrągłą tarczą

Zegarki Meller z okrągłą tarczą

Okrągła tarcza idealnie wpisuje się w filozofię marki Meller stawiającej na minimalizm, prostotę i funkcjonalne piękno. Wyraziste, jednolite kolorystycznie cyferblaty skupiają na sobie wzrok. Na nich też nałożone są jedynie długie, smukłe wskazówki i kreskowe indeksy godzinowe. W połączeniu ze skórzanym paskiem lub bransoletą mesh tworzą bardzo nowoczesny projekt. Z powodzeniem spełnią funkcję biżuteryjnego dodatku do pracy, a także będą towarzyszyć nam w trakcie uroczystych okoliczności.


Wystarczy tylko spojrzeć na Meller Niara All Rose W5RR-2ROSE, by dać zachwycić się wyrafinowanym wyglądem tego zegarka. Subtelny róż w połączeniu z niestandardowym wzornictwem tarczy w postaci dwóch nakładających się świetlistych okręgów robi naprawdę duże wrażenie. Podobnie dzieje się w przypadku egzemplarzy Meller Denka Grey Pearl W3RN-1GREY i Meller Astar Roos Marble W1RM-2ROSE, u których okrągłe cyferblaty wykonano z drogocennej masy perłowej oraz szlachetnego marmuru. Zamknięte w okrągłej obudowie naturalne - mozaikowe tarcze zapierają dech w piersiach. W zestawieniu z elegancką sukienką dopełnią jej szyku, a w połączeniu z luźnym codziennym strojem podkreślą jego modowy charakter.

Meller Niara All Roos