Mistrzowskie Okazje euro 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Candino Damskie

47wyniki

Zegark Damskie Candino

Zanim opiszemy, jakie są damskie zegarki Candino, przenieśmy się w czasie w okolice roku 1947. Adolf Flury-Hog właśnie wtedy postanowił wcielić w życie masę swoich pomysłów, uzupełnić je o nabyty kunszt zegarmistrzowski, a wszystko po to, by dać światu perfekcję ukrytą w niewielkim urządzeniu. Wizjoner wiedział, czego chcą spragnione piękna kobiety, wyprzedził konkurencję o kilka, a nawet kilkadziesiąt kroków i podarował im damskie zegarki Candino najlepszej klasy.


FILTRY0

Otworzył własną pracownię, która zresztą do dziś ma się całkiem dobrze i nadal są tam projektowane i składane modele. Stworzony przez markę Candino zegarek damski to wyjątkowo stylowy dodatek ze szwajcarskim rodowodem.

Zegarki Candino damskie to tradycja, elegancja i nowoczesność

Nie tak łatwo jest się odnaleźć na przesyconym treścią rynku zegarmistrzowskim, jednak gdy ma się asa w rękawie, nie istnieją rzeczy niemożliwe. Szansą na wykreowanie czegoś jeszcze lepszego, a jednocześnie na otwarcie sobie furtki do podboju rynku na szerszą skalę była fuzja w 2002 roku, podczas której Candino dołączyło do Grupy Festina. Miało to na celu poprawienie dynamiki, zwiększenie dostępu do nowszej technologii i udoskonalanie produktów z jeszcze większą precyzją.

CANDINO 
Damski zegarek Candino

Od ponad 60 lat szwajcarski gigant nie schodzi z ust znawców i wcale nas to nie dziwi. Od zawsze ich zamiarem było pozostanie przy tradycyjnym kunszcie zegarmistrzostwa i pielęgnowanie zasad kreowania modeli zgodnie z historycznym podejściem. Jednak nie można mylić tego z całkowitym odcięciem się od nowoczesności. Candino tworzy zbalansowaną kompozycję składającą się z tradycyjnych wartości przekazywanych z pokolenia na pokolenie, a także łączy je z nowinkami technologicznymi, by dać odbiorcom zegarki dostosowane do obecnych potrzeb.


Candino — zegarki damskie doskonałej jakości

Szwajcarski producent z dbałością o najmniejszy detal wytwarza swoje czasomierze z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii. Co więcej, cały proces, na który składa się projektowanie, wykonanie, montaż mechaniczny, a także logistyka, transport, a nawet obsługa klienta leży po stronie marki. Candino to urzeczywistnienie samowystarczalności. Wszystko po to, by zegarki damskie Candino nie zawiodły Waszych oczekiwań. Szwajcarski producent doskonale wie, że nieodzownym składnikiem sukcesu jest stałe modyfikowanie i udoskonalanie produktu. Dlatego właśnie marka bez przerwy testuje nowe rozwiązania, prowadzi badania i pomiary, by móc zaoferować zegarki Candino na miarę współczesnych, wymagających kobiet.

Zegarek Candino dla kobiet

Candino — damskie zegarki szwajcarskie w świetnej cenie

 Zegarek szwajcarski Candino

Nie można zapomnieć o jeszcze jednym istotnym akcencie, którym poszczycić się może każdy stworzony przez markę Candino zegarek damski. Wszystkie modele wychodzące spod precyzyjnych rąk szwajcarskiego producenta posiadają sygnaturę Swiss Made. To nie tylko prestiżowe oznaczenie dedykowane najlepszym w branży, ale także gwarancja doskonałej jakości strzeżonej przez prawo i wieloletnią tradycję. Znak ten daje pewność, że zegarek damski Candino to model na lata.


Candino - zegarek damski ceniony przez eleganckie kobiety

Serce czasomierza i jakość to jedno, lecz w przypadku zegarków Candino liczy się również to, co na zewnątrz. To modele stworzone po to, aby już przy pierwszym spojrzeniu wzbudzić pożądanie. Szwajcarski gigant wie, jak go uzyskać w najlepszy, subtelny, a jednocześnie elegancki sposób. Zegarki z cyrkoniami Candino zalotnie mrugają swoimi iskrzącymi się kamieniami. Modele specjalnie zaprojektowano tak, aby sprostały wymaganiom kobiet.

Zegarek Candino Damski na bransolecie
 Zegarek damski Candino z krzystałkami

Dlatego właśnie odnajdziecie ozdobne zegarki damskie Candino z tarczami suto wysadzanymi kryształkami, które pokochają panie niebojące się eksperymentów. Natomiast dla kobiet lubiących nienachalny błysk, polecamy egzemplarze z subtelnym akcentem pod postacią indeksu bądź kryształków wokół tarczy.


Candino - zegarek damski na wyjątkowe okazje

Zegarki Candino produkowane i projektowane są w taki sposób, aby jedno spojrzenie na ich doskonały design dostarczało szeroką gamę wrażeń. Obcowanie z tymi niewielkimi dziełami sztuki ma dawać poczucie luksusu, prestiżu i wysublimowanej elegancji. W asortymencie Zegarek.net znajdziecie zarówno zegarki damskie na bransolecie, jak i te zapięte na skórzanym pasku w różnych odcieniach.

 Zegarek Candino damski na pasku


Wsadzany kryształkami zegarek damski Candino

Czasomierze Candino to modele eleganckie, dlatego też postawiono na stonowaną gamę kolorystyczną, w której przeważa złoto, srebro, brąz, czerń i granat. Nie można jednak przejść obojętnie obok tarcz tych szwajcarskich zegarków. Znajdziecie zarówno funkcjonalne rozwiązania, minimalistyczne, jak i te zdobione giloszami, masą perłową oraz kryształkami. Bez dwóch zdań to modele do zadań specjalnych.


Jeśli potrzebny jest Wam damski zegarek na ślub, elegancki bankiet, czy nawet taki, który dopełni codzienną smart-casualową stylizację do biura, to czasomierze te są stworzone dla Was. Szwajcarska precyzja, nowoczesna technologia i design wart grzechu - to właśnie znajdziecie wśród zegarków Candino w naszym sklepie Zegarek.net.