Zegarki na Dzień Mamy 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Pierre Ricaud Damskie

654wyniki

Damskie zegarki Pierre Ricaud

Damskie zegarki Pierre Ricaud to produkty niemiecko-francuskiej firmy. Cieszą się dużym uznaniem klientek ze względu na wysoką jakość idącą w parze z niską ceną. Ponadto charakteryzują się też wysoką elegancją i stylem. Panie mogą wybierać spośród zegarków na bransoletach wykonanych w całości ze stali, jak i z takich, w których bransolety zostały zastąpione skórzanymi bądź materiałowymi paskami. 

FILTRY0

Bogato zdobione zegarki Pierre Ricaud

Posrebrzane i pozłacane koperty są niejednokrotnie ozdobione cyrkoniami, co nadaje im wyjątkowości. Wśród damskich zegarków Pierre Ricaud można też znaleźć modele wykonane z użyciem ceramiki, która podkreśla ich unikatowość. Cyferblaty wielu modeli dla kobiet pięknie połyskują w odcieniach srebra i złota. Nierzadko wykonane są też z masy perłowej, co sprawia, że każda tarcza różni się wyglądem od innych i jest naprawdę unikatowa. W zależności od oświetlenia przyjmuje rozmaite barwy. Tak zdobione tarcze cieszą się niezwykłą popularnością. Niektóre przypominają wnętrze kryształu agatu lub marmurową ścianę, a każda robi niesamowite wrażenie.
Damski zegarek Pierre Ricaud na bransolecie meshEleganckie ale i funkcjonalne zegarki damskie

Eleganckie zegarki damskie Pierre Ricaud nie są jednak pozbawione funkcjonalności. Modna stylistyka idzie tu w parze z wysoką użytecznością. Datowniki pokazują często nie tylko dzień miesiąca, ale także dzień tygodnia, czy też czas w ujęciu 24-godzinnym.
Dla kobiet, które preferują czytelność zegarka firma proponuje modele o minimalistycznych, przejrzystych tarczach wyposażonych jedynie we wskazówki i indeksy na poszczególnych godzinach. W ofercie znajdują się zarówno modele klasyczne, o niewielkich tarczach jak i modne zegarki z dużymi kopertami. Wygodę użytkowania zapewniają występujące w wielu kolorach skórzane paski lub popularne bransolety typu mesh, oraz te bardziej tradycyjne, złożone z ogniw.


Pierre Ricaud damski na srebrnej bransolecie
Damski Pierre Ricaud na czarnym pasku
Modne dodatki damskie Pierre Ricaud

Elegancki Pierre Ricaud na bransolecie mesh
W ofercie marki można znaleźć także gustownie skomponowane zestawy, w skład których wchodzi damski zegarek Pierre Ricaud oraz dopasowana bransoletka. Taki zestaw na pewno stanowić będzie wspaniały prezent dla każdej kobiety. Zapewni też idealne, gotowe połączenie zegarka i biżuterii.