Przezenty na Dzień Dziecka 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Pierre Ricaud Automatic

7wyniki

Zegarki Pierre Ricaud Automatic

Zegarki Pierre Ricaud łączą w sobie niemiecką jakość z paryskim wzornictwem. Precyzyjne wykonanie, nieskazitelny wygląd i przystępna cena to cechy, obok których ciężko przejść obojętnie. Niemiecko-francuska marka, jako serce w swoich czasomierzach, wykorzystała niezawodny mechanizm automatyczny. Modele Pierre Ricaud Automatic wykonano w stylu klasycznym, zachowując umiar w dodatkach eleganckich i fashion. W efekcie każdy z czasomierzy wyróżnia się estetycznym wykonaniem i niezwykłą dbałością o szczegóły. Każdy zegarek Pierre Ricaud pokazuje czas w sposób tradycyjny. Smukłe wskazówki doskonale współgrają z pozostałymi elementami.

FILTRY0

Zegarek Pierre Ricaud – jakość i precyzja w przystępnej cenie 

Wywodząca się z Niemiec i Francji marka Pierre Ricaud do produkcji zegarków wykorzystała materiały wysokiej jakości. Koperty oraz bransolety zostały stworzone ze stali nierdzewnej, a paski są ze skóry naturalnej. Każdy zegarek Pierre Ricaud ma japoński mechanizm od Citizen i Seiko-Espon, co jest gwarancją precyzji i niezawodności. Pierre Ricaud Automatic to modele, w których wykorzystano szkło szafirowe. Doskonała ochrona cyferblatu połączona z atrakcyjnymi cenami, to doskonałe połączenie i okazja do zakupu dobrego zegarka w korzystnej cenie. 

Zegarek Pierre Ricaud Automatic Classic P97017.R123A zegarek męski z mechanizmem automatycznym

Pierre Ricaud Automatic – niezawodny mechanizm w stylowym wydaniu 

Zegarek Pierre Ricaud Automatic Classic Sapphire P60029.52B3A zegarek męski z automatycznym mechanizmem na czarnym pasku

Sercem czasomierzy jest mechanizm automatyczny. Jego najważniejszą cechą jest samoczynne napędzanie. Podczas każdego ruchu ręką rotor naciąga sprężynę, a następnie wprawiany w ruch jest cały mechanizm. Zegarki Pierre Ricaud działają na ruch, ale nie ma obaw o nagłe zatrzymanie wskazówek, gdy czasomierz przesadnie być używany. Sprężyna pozwala na działanie mechanizmu przez co najmniej 40 kolejnych godzin. Automatyczny system jest praktyczny i ekologiczny, ponieważ nie potrzebuje baterii ani cyklicznego nakręcania. Zegarki z kolekcji Pierre Ricaud Automatic to propozycje na co dzień i na wyjątkowe okazje.  

Zobacz wszystkie zegarki Pierre Ricaud dostępne w naszej ofercie!