Świąteczne promocje 2022 do -70%

Zegarki Pierre Ricaud Wyprzedaż

Zegarki Pierre Ricaud Wyprzedaż

Zegarki Pierre Ricaud wyróżniają się wśród innych czasomierzy różnorodnością stylistyczną. Zarówno wielbiciele klasyków, jak i poszukiwacze sportowych wzorów znajdą wymarzony model w ofercie Pierre Ricaud. Większość czasomierzy francusko-niemieckiej marki została wyposażona w szkiełko mineralne, co zapewnia wysoką ochronę tarczy. Dzięki piątemu stopniowi twardości w skali Mohsa szkło jest odporne na pęknięcia i stłuczenia. Wszystkie zegarki Pierre Ricaud mają zapewnioną wodoszczelność na minimalnym poziomie 30 m, a dla bardziej aktywnych zostały stworzone czasomierze do pływania z wodoszczelnością na poziomie 100 m. 

czytaj więcej
SORTUJFILTRY0

Zegarki Pierre Ricaud – wyprzedaż z cenami na każdą kieszeń 

Zegarek Pierre Ricaud P21072.1293Q Quartz Classic

Czasomierze Pierre Ricaud mają niepowtarzalny styl i mogą dopełnić każdą stylizację. Zastanawiając się nad wyborem zegarka w stylu klasycznym, sportowym, eleganckim czy biżuteryjnym warto wybrać zegarki Pierre Ricaud z wyprzedaży. W niższej cenie można zyskać doskonały zegarek pasujący do wybranego outfitu.Zegarki Pierre Ricaud – atrakcyjna cena w parze z najwyższą jakością 

Producent zachował wysoką jakość czasomierzy z zachowaniem rozsądnych cen. Stalowe koperty i bransolety wyglądają niezwykle elegancko, a paski ze skóry podkreślają klasę codziennych stylizacji. Dla bardziej wymagających producent stworzył zegarki z szafirowym szkłem, co jest rzadko spotykane w takiej klasie cenowej. Zegarek Pierre Ricaud Quartz Classic Sapphire to jeden z częściej wybieranych zegarków ze szkłem szafirowym. Wykorzystany w czasomierzu mechanizm pochodzący od japońskiego producenta Citizen Miyota to gwarancja najwyższej jakości. Zegarek posiada wodoszczelność na poziomie 30 m, dzięki czemu można ze spokojną głową używać co w codziennych czynnościach, bez obawy o zachlapanie. Jeśli szukasz niedrogiego, stylowego zegarka Pierre Ricaud - wyprzedaż jest świetnym sposobem na zakup w korzystnej cenie.

Zobacz wszystkie zegarki Pierre Ricaud dostępne w naszej ofercie!

Zegarek Pierre Ricaud P91022.1B21Q Quartz Classic Sapphire


Podobne strony