Dzień Kobiet 2024 Zegarek.net
tel. 753 753 300

Zegarki Pierre Ricaud Wyprzedaż

58wyniki

Zegarki Pierre Ricaud Wyprzedaż

Zegarki Pierre Ricaud wyróżniają się wśród innych czasomierzy różnorodnością stylistyczną. Zarówno wielbiciele klasyków, jak i poszukiwacze sportowych wzorów znajdą wymarzony model w ofercie Pierre Ricaud. Większość czasomierzy francusko-niemieckiej marki została wyposażona w szkiełko mineralne, co zapewnia wysoką ochronę tarczy. Dzięki piątemu stopniowi twardości w skali Mohsa szkło jest odporne na pęknięcia i stłuczenia. Wszystkie zegarki Pierre Ricaud mają zapewnioną wodoszczelność na minimalnym poziomie 30 m, a dla bardziej aktywnych zostały stworzone czasomierze do pływania z wodoszczelnością na poziomie 100 m. 

czytaj więcej
FILTRY0

Zegarki Pierre Ricaud – wyprzedaż z cenami na każdą kieszeń 

Zegarek Pierre Ricaud P21072.1293Q Quartz Classic

Czasomierze Pierre Ricaud mają niepowtarzalny styl i mogą dopełnić każdą stylizację. Zastanawiając się nad wyborem zegarka w stylu klasycznym, sportowym, eleganckim czy biżuteryjnym warto wybrać zegarki Pierre Ricaud z wyprzedaży. W niższej cenie można zyskać doskonały zegarek pasujący do wybranego outfitu.Zegarki Pierre Ricaud – atrakcyjna cena w parze z najwyższą jakością 

Producent zachował wysoką jakość czasomierzy z zachowaniem rozsądnych cen. Stalowe koperty i bransolety wyglądają niezwykle elegancko, a paski ze skóry podkreślają klasę codziennych stylizacji. Dla bardziej wymagających producent stworzył zegarki z szafirowym szkłem, co jest rzadko spotykane w takiej klasie cenowej. Zegarek Pierre Ricaud Quartz Classic Sapphire to jeden z częściej wybieranych zegarków ze szkłem szafirowym. Wykorzystany w czasomierzu mechanizm pochodzący od japońskiego producenta Citizen Miyota to gwarancja najwyższej jakości. Zegarek posiada wodoszczelność na poziomie 30 m, dzięki czemu można ze spokojną głową używać co w codziennych czynnościach, bez obawy o zachlapanie. Jeśli szukasz niedrogiego, stylowego zegarka Pierre Ricaud - wyprzedaż jest świetnym sposobem na zakup w korzystnej cenie.

Zobacz wszystkie zegarki Pierre Ricaud dostępne w naszej ofercie!

Zegarek Pierre Ricaud P91022.1B21Q Quartz Classic Sapphire