Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Invicta Damskie

19wyniki

Zegarki damskie Invicta to połączenie amerykańskiego stylu życia i szwajcarskiej tradycji zegarmistrzowskiej. Przejęcie marki w 1991 roku i przeniesienie siedziby na Florydę przeniosło ją w całkowicie nowy wymiar. Kobiety co raz częściej poszukują unikatowych rozwiązań łączących oryginalność, odpowiedzialność i wysoką jakość - zegarki damskie Invicta to bez wątpienia jedno z nich. W tej kategorii zawarte są wszystkie propozycje dedykowane kobiecym nadgarstkom, aby ułatwić wam odnalezienie swojego ideału.  

FILTRY0

Zegarki damskie Invicta – wszystko dla nowoczesnej kobiety 

Jedną z kluczowych kwestii wyróżniających markę Invicta na tle konkurencji jest wszechstronność przygotowanej oferty. Zegarki damskie rozproszone są wśród wszystkich kolekcji tego producenta, choć nie brakuje też oddzielnych serii stworzonych specjalnie z myślą o kobietach.
Stylowy damski zegarek Invicta dla nowoczesnej kobiety


Stylowy zegarek Invicta z bogato zdobionym bezelem

Zegarek dla odważnych 

Damskie zegarki Invicta są tak niepowtarzalne, głównie dzięki odważnym i inspirującym kolaboracjom. Marka nawiązuje liczne kontakty nie tylko z gwiazdami popkultury, ale również znanymi brandami z branży filmowej. Na zegarkach marki Invicta pojawiły się nawet takie postaci jak Mickey Mouse, czy bohaterowie uniwersum Marvela. 


Damskie zegarki nurkowe 

Nurkowe czasomierze są bardzo cenione wśród mężczyzn za wyrazistą linię, podkreślającą twardość charakteru. Zegarki damskie Invicta to jedne z niewielu propozycji na rynku aranżujących tą stylistykę do kobiecych modeli. Dzięki zmniejszeniu rozmiaru doskonale dopasowują się one do damskiej ręki, a ich wyrazista linia jest wręcz stworzona jest dla silnej i niezależnej kobiety.


Nie tylko pod prąd 

Zegarki damskie Invicta nie są bynajmniej produktem zarezerwowanym wyłącznie dla buntowniczek. W ofercie odnaleźć można kolekcje zaprojektowane zgodnie z tradycyjnym i sprawdzonym damskim wzornictwem np. Invicta Angel. Bardzo wiele z nich do klasycznej konstrukcji dodaje pojedyncze elementy nadające im nieco nowoczesności, dzięki czemu dopasują się do nowoczesnej i wymagającej kobiety.  Zegarek damski Invicta - jakość i odpowiedzialność 

Najwyższy jakość wykonania w zegarkach Invicta
Zegarki dla kobiet marki Invicta to znacznie więcej niż odważne i kreatywne pomysły. Szwajcarska marka z amerykańskim charakterem łączy wysoką jakość z myślą o przyszłości. Kontrola jakości i troska o wykorzystywanie odpowiednich podzespołów idą tutaj w parze z zaangażowaniem w projekty społeczne.Zegarki damskie najwyższej jakości 

Szwajcarskie pochodzenie marki i wieloletnia historia przekładają się bezpośrednio na oferowane przez nią produkty. Zegarki damskie Invicta wytwarzane są z użyciem wysokiej jakości surowca i nowoczesnych metod produkcji. Dobre wykonanie stanowi kluczowy element w czasomierzach mających wyznaczać nowe standardy, dlatego kontrola jakości odgrywa tak priorytetową rolę.


Invicta Care Foundation 

Invicta odnosząc sukces na globalnych rynkach stara się dbać o zrównoważony rozwój. Invicta Care Foundation to odnoga amerykańskiej firmy, zajmująca się pomocą w najbardziej potrzebujących regionach świata.

Stylowy zegarek damski Invicta z bogato zdobiona tarcza