Przezenty na Dzień Dziecka 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Invicta Angel

12wyniki

Zegarki Invicta Angel

Kobiece i delikatne zegarki Invicta cieszą się ogromną popularnością. Ich ozdobne tarcze zwrócą uwagę osób, które cenią błyszczące, efektowne dodatki. Czas pokazywany jest przy pomocy wskazówek. Większość z nich jest zwężana przy końcu, przez co odczytanie aktualnej godziny nie stanowi najmniejszego problemu. Każdy zegarek Invicta ma kwarcowy mechanizm. Jest to jeden z popularniejszych systemów dostępnych na rynku. Większość modeli Invicta Angel ma stalowe bransolety. Są one wytrzymałe, a jednocześnie podkreślają klasyczny styl dodatków. 

FILTRY0

Invicta Angel – efektowny, biżuteryjny design 

Dla Kobiet, które szukają dodatków z błyskiem, odpowiednie będą czasomierze Invicta Angel z cyrkoniami. Zostały dodane na tarczy lub wokół koperty. W obu przypadkach wzbogacają wygląd całego zegarka. Podczas ruchów ręką kamienie odbijają światło, jednocześnie się przy tym mieniąc. Biżuteria tego typu idealnie komponuje się z kobiecymi sukienkami oraz prostymi stylizacjami. Wybierając zegarek Invicta masz pewność, że będzie modny przez wiele sezonów. Wykorzystane przez producenta szkło mineralne doskonale ochroni tarczę przed uszkodzeniami. 

Zegarek Invicta ANGEL 29788 zegarek damski na srebrnej bransolecie

Zegarek Invicta – funkcjonalny i stylowy 

Zegarek Invicta ANGEL 31105 zegarek damski na stalowej bransoelcie w kolorze złota

Wykorzystanie ogniw o różnej wielkości sprawia, że zegarek Invicta wygląda klasycznie. Takie bransolety są wytrzymałe i niezawodne. Zegarki Invicta mają zapięcie zatrzaskowe z zabezpieczeniem. Dzięki temu nie ma możliwości na przypadkowe zgubienie czasomierza. W ofercie amerykańskiego producenta są bransolety w odcieniach złota oraz srebra. Niektóre modele łączą w sobie dwa kolory. Takie zegarki Invicta Angel cieszą się szczególną popularnością wśród osób, które chcą mieć uniwersalny dodatek w swojej kolekcji. 

Zobacz całą kolekcję zegarków Invicta dostępną w naszej ofercie!