Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Victorinox damskie

15wyniki

Stworzenie zegarka dla kobiet to wyzwanie wyjątkowo trudne, wymagające bardzo precyzyjnego podejścia do tematu. Nic więc dziwnego, że podjęła się go jedna z najbardziej uznanych marek, pochodząca kraju słynącego z przywiązania do najdrobniejszych szczegółów. Zegarki damskie Victorinox to wspaniały przykład połączenia oryginalności, wszechstronności oraz jakości, które mogło powstać wyłącznie pod skrzydłami tradycyjnej, szwajcarskiej manufaktury.

FILTRY0

Postaw na ponadczasowy styl z zegarkami damskimi Victorinox

Prawdziwa klasa i styl są nieodłącznie związane z odpowiednio dopasowanymi dodatkami. Nic tak nie podkreśla kobiecości, jak ponadczasowe rozwiązania, które z czasem przechodzą do kanonów mody. Współczesne zegarki damskie to nie tylko czasomierze, ale również towarzysze wszelakich aktywności - począwszy od treningu, a na specjalnych okazjach kończąc. 

Właśnie z tego względu marka Victorinox traktuje skierowane do pań modele jako indywidualnie wykonaną biżuterię, dopasowaną do wymagań nowoczesnej kobiety. Zegarki damskie Victorinox mają wyrazisty charakter, przepełniony stylem i szacunkiem do tradycyjnych wzorców. To dzięki temu zachowują one ponadczasowy charakter, sprawdzający się w każdej społecznej sytuacji. Ekskluzywny charakter nie jest jednak jedynym atutem tych czasomierzy.


Subtelność i elegancja

Dobrze dobrany do kreacji czasomierz jest jednym z najlepszych przejawów kobiecej klasy. Zegarki damskie Victorinox wykonane są w odpowiednim dla kobiecego nadgarstka rozmiarze, wąchającym się od 28 do 37 milimetrów. Wiele modeli to pomniejszone wersje męskich czasomierzy, dzięki czemu oferta Victorinox zawiera mnóstwo ciekawych zegarków dla par. Niektóre z nich wykończone są masą perłową nadającą unikalnego charakteru, a także kryształkami Svarowskiego dodającymi im nieco blasku.Precyzja wykonania zegarków damskich Victorinox

Zegarki damskie Victorinox są przede wszystkim kompletne, dlatego ponadczasowa stylistyka nie jest ich jedynym atutem. Aby mogły one spełniać swoje zadanie w każdych warunkach, szwajcarska marka zadbała też o jakość wykonania i zastosowanych materiałów. Ponad 130 lat doświadczenia w obróbce stali sprawia, że zegarki damskie Victorinox są perfekcyjnie wykończone, a przy tym trwałe i bardzo solidne. Na efekt ten składają się dwa podstawowe elementy: staranny dobór materiałów oraz szwajcarskie mechanizmy.


Staranny dobór materiałów

Wszystkie produkty oferowane przez markę Victorinox wykonane są jedynie z najlepszej jakości surowca. Podstawą do stworzenia zegarków damskich jest stal szlachetna 316L, która charakteryzuje się doskonałym wyglądem oraz odpornością na uszkodzenia i zarysowania. Tego typu materiał jest antyalergiczny, a jego wykończenie nadaje im biżuteryjnego charakteru.


Szwajcarskie mechanizmy

Dobry zegarek opiera się nie tylko na wyglądzie, ale również na pracującym wewnątrz sercu. Zegarki damskie Victorinox napędzane są wyłącznie przez szwajcarskie mechanizmy, o potwierdzonej jakości. W zależności od modelu, możemy spotkać werki Ronda lub ETA, gwarantujące niezachwianą precyzję i długowieczność.