Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300

Scyzoryki Victorinox

62wyniki

Scyzoryki Victorinox

Wielofunkcyjny scyzoryk Victorinox zdobył uznanie na całym świecie jako poręczne, solidne i estetyczne narzędzie do zadań specjalnych. Jest jednak więcej niż tylko praktycznym gadżetem o szwajcarskiej jakości. To wyraz aktywnego stylu życia. Oznaka zaradności i kreatywności, a także obiekt pożądania kolekcjonerów na całym świecie. Chcesz mieć go w swojej kolekcji? Poznaj scyzoryki Victorinox z naszej oferty! 

czytaj więcej
FILTRY0

Victorinox — droga do sukcesu 

scyzoryki Victorinox

Scyzoryki szwajcarskie Victorinox od ponad 130 lat budują prestiż swojej marki niezrównaną jakością, doskonałym designem i innowacyjnymi rozwiązaniami. Działalność brandu zaczęła się w 1884 r. od produkcji noży. Przez ten czas jego oferta rozszerzyła się o zegarki, torby, akcesoria podróżne i perfumy.

To jednak scyzoryki Victorinox cieszą się największą popularnością i budują światową rozpoznawalność marki jako eksperta w branży. Producent wykonuje je z wysokiej jakości stali szlachetnej, którą poddaje samodzielnej obróbce. 

 

 
Już kilka lat po rozpoczęciu działalności, w 1891 r., marka dała światu potwierdzenie bezkonkurencyjnej jakości swoich produktów, podpisując kontrakt na produkcję noży oficerskich dla szwajcarskiej armii.

Szczególne zainteresowanie scyzoryk wielofunkcyjny Victorinox wzbudził jednak dopiero w latach 80. XX w., kiedy to stał się narzędziem kultowego podróżnika MacGyvera. 

szwajcarski scyzoryk victorinox

 


Scyzoryk szwajcarski Victorinox — gratka dla kolekcjonerów 

scyzoryk szwajcarski Victorinox

Dziś o renomie szwajcarskiej marki świadczy przede wszystkim kolekcjonerski charakter jej produktu. Z czysto użytkowego narzędzia scyzoryk Victorinox zmienił się dla wielu w sentymentalną pamiątkę. Stał się także oznaką przynależności do ekskluzywnego grona kolekcjonerów.

Scyzoryki Victorinox są przedmiotem ich pożądania na całym świecie. Przez internetowe fora przetaczają się pełne pasji dyskusje na ich temat. A grupy zrzeszające hobbystów-zbieraczy stale się powiększają. I Ty chcesz stać się dumnym posiadaczem tego kultowego narzędzia? Dowiedz się, jak wybrać odpowiedni scyzoryk szwajcarski!

 


Jak wybrać scyzoryk Victorinox?  

Scyzoryki szwajcarskie Victorinox różnią się od siebie przede wszystkim rozmiarem i przeznaczeniem. Dlatego to właśnie te dwa parametry warto wziąć pod uwagę przy ich wyborze.  

Victorinox — scyzoryk duży, średni czy mały? Wybierz najlepszy dla siebie! 

  • Victorinox - scyzoryk mały (np. lekki Escort czy Classic Alox) jest kompaktową wersją opatentowanego Szwajcarskiego Noża Oficerskiego. Dzięki nie dużemu rozmiarowi zmieści się w kieszeni, małej kieszonce plecaka albo przy kluczach. Wszystko po to, byś w codziennych sytuacjach awaryjnych mógł mieć go zawsze pod ręką. W zależności od modelu scyzoryk Victorinox mini oferuje od kilku do kilkunastu funkcji.

scyzoryk szwajcarski Victorinox mały


  • Victorinox - scyzoryk średni (np. Spartan) to oryginalny Szwajcarski Nóż oficerski o nowoczesnym designie oraz stale bezkonkurencyjnej funkcjonalności. W zależności od potrzeb możesz wybrać model z kilkoma funkcjami lub scyzoryk szwajcarski, który da Ci ponad 20 możliwości działania w każdej sytuacji. To najbardziej uniwersalne narzędzie, które przyda się zarówno na co dzień, jak i podczas obozu, wyprawy do lasu czy campingu. 

scyzoryk szwajcarski Victorinox średni


  • Victorinox - scyzoryk duży (np. Forester, Outrider) najlepiej sprawdzi się jako kompan przygód w terenie. Poręczna rączka, blokowane ostrze i kilkanaście funkcji dają gwarancję komfortu, bezpieczeństwa i skuteczności podczas wszelakich wyzwań. 

scyzoryk szwajcarski Victorinox duży

  

Scyzoryk wielofunkcyjny Victorinox — przeznaczenie

Scyzoryk szwajcarski Victorinox możesz też wybrać pod kątem aktywności, do której będzie Ci potrzebny. Dla przykładu na wyprawach najlepiej zdaje egzamin model Tourist z 12 funkcjami, takimi jak: otwieracz do puszek, śrubokręt czy pęseta. Dla myśliwych powstał Victorinox Hunter wyposażony w narzędzia przydatne podczas polowania. Miłośnikom jeździectwa w czyszczeniu kopyt oraz wielu codziennych czynnościach pomoże zaprojektowany przez Victorinox scyzoryk duży Equestrian. Z myślą o amatorach żeglarstwa został natomiast zaprojektowany wielofunkcyjny Skipper.

scyzoryk Victorinox dla mężczyzn


Po scyzoryki najczęściej sięgają mężczyźni, ale marka otwiera się też na innych odbiorców. Kobiety z pewnością docenią estetykę i funkcjonalność, jakimi wyróżnia się scyzoryk damski Victorinox Classic SD. Jest wyposażony w pilniczek do paznokci i pęsetę. A dzięki nie dużemu rozmiarowi łatwo i wygodnie mieści się w drobnej dłoni.

scyzoryk Victorinox dla kobiet


Producent nie zapomniał również o najmłodszych. Z myślą o nich powstał scyzoryk Victorinox dla dzieci My First Victorinox. Zakresem funkcji nie różni się zanadto od odpowiedników dla dorosłych. Został jednak pozbawiony ostrych zakończeń, co sprawia, że dziecko wygodnie i bezpiecznie może nim operować.

Wybierając ten mały scyzoryk Victorinox, nauczysz pociechę samodzielności w nietypowych zadaniach (np. otwieraniu puszek czy piłowaniu drewna). To również najlepsze wyposażenie dla małego skauta na obóz harcerski albo rodzinny biwak. Zwiększy jego zaradność, poczucie pewności siebie i bezpieczeństwa. 

scyzoryk Victorinox dla dzieci

 


Najpopularniejsze scyzoryki szwajcarskie Victorinox 


scyzoryk Victorinox w czranym kolorze

Victorinox Classic

Scyzoryki Victorinox Classic niezmienne od lat biją rekordy sprzedaży. Nie bez powodu - w kompaktowej, estetycznej formie mieszczą szeroką funkcjonalność niezawodną podczas codziennych wyzwań. W ZEGAREK.NET mamy je dla Ciebie w kilku kolorach, a także edycji limitowanej z atrakcyjną grafiką.  scyzoryk Victorinox w srebrnym kolorze

Victorinox Pioneer X

To scyzoryk Victorinox Alox w wersji 93-milimetrowej z niezwykle precyzyjnymi nożyczkami. Pojawił się w 2016 r. i od tego czasu należy do najpopularniejszych produktów marki.  


scyzoryk Victorinox w brązowym kolorze

Victorinox Swiss Champ

To nie tylko jeden z najchętniej wybieranych modeli, ale też ulubiony scyzoryk szwajcarski dyrektora generalnego Victorinox. Powstała nawet jego limitowana wersja dla pracowników firmy. W ZEGAREK.NET znajdziesz go w drewnianej oprawie.  


scyzoryk Victorinox w czerwonym kolorze

Victorinox Huntsman

Jeden z najlepiej sprzedających się modeli. Łączy wysoką estetykę z uniwersalną funkcjonalnością przydatną w każdej sytuacji.  Scyzoryk wielofunkcyjny Victorinox Swisscard 

A gdybyś tak mógł zmieścić najpotrzebniejsze na co dzień narzędzia w portfelu? Victorinox o tym pomyślał i stworzył scyzoryk szwajcarski w formie karty kredytowej. Kompaktowa konstrukcja w niczym nie przypomina tradycyjnego narzędzia tej marki.

Zachowuje jednak jego podstawowe funkcje, takie jak: śrubokręt, linijka czy pilnik do paznokci. Tak zaprojektowany zestaw narzędzi jest wygodniejszy w noszeniu. Trudno też o nim zapomnieć, bo portfel niemal zawsze mamy przy sobie. W ten sposób marce Victorinox udało się stworzyć jeden z najbardziej praktycznych multitooli na rynku.

scyzoryk szwajcarski Victorinox męski na prezentScyzoryk szwajcarski Victorinox — pomysł na prezent 

Scyzoryki Victorinox, łącząc funkcjonalność z pamiątkowym charakterem i kolekcjonerską wartością, są idealnym pomysłem na prezent. Z pewnością ucieszysz nim kolekcjonera oraz miłośnika różnych aktywności w terenie. Postaw na niego również, jeśli szukasz upominku dla majsterkowicza i zaradnego mężczyzny, który lubi być zawsze przygotowany na niespodziewane wyzwania.  

scyzoryk szwajcarski Victorinox dla kobiet na prezent

Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by podręczny multitool podarować kobiecie. Scyzoryk damski Victorinox okaże się niebanalnym wyborem dla amatorki terenowych wypraw. Nie mniej chętnie sięgnie jednak po niego kobieta niezależna i samowystarczalna, lubiąca mieć każdą sytuację pod kontrolą.A może szukasz prezentu dla małego poszukiwacza przygód? Scyzoryk Victorinox dla dzieci zwiększy apetyt na wyzwania u każdego małego skauta. Cena niektórych modeli zaczyna się już od niespełna 100 zł, taki prezent nie musi więc być dużym wydatkiem.

Jeśli jednak zależy Ci na zaawansowanym narzędziu, jego koszt sięgnie kilkuset złotych, ale masz gwarancję zakupu solidnego i wielofunkcyjnego gadżetu, który sprawdzi się w wielu sytuacjach. 

scyzoryki szwajcarskie Victorinox dla dzieci


Myślisz o tym, by kupić scyzoryk szwajcarski Victorinox dla siebie lub bliskiej osoby? W ZEGAREK.NET znajdziesz kilkadziesiąt modeli w trzech rozmiarach z różną liczbą funkcji do wyboru. Zobacz je wszystkie i spełnij marzenie o idealnym scyzoryku w jakości Swiss Made!