Finał letniej wyprzedaży
tel. 753 753 300

Zegarki Victorinox I.N.O.X.

Zegarki Victorinox I.N.O.X. dla każdego

Marka Victorinox od ponad 130 lat znana jest z tworzenia produktów o niesłychanej funkcjonalności. Legendarny szwajcarski nóż oficerski to wykorzystywany jest nie tylko przez zawodowych żołnierzy, ale również przez miłośników militariów, a także osoby cywilne ceniące sobie praktyczne gadżety. To samo podejście, które rozsławiło scyzoryki na cały świat, szwajcarska marka wykorzystuje przy produkcji swoich czasomierzy. Zegarki Victorinox I.N.O.X są flagowym przykładem tego faktu, a wśród miłośników zegarmistrzostwa wyrobiły sobie status zegarków na całe życie. W tej kategorii znajdziesz wszystkie modele z tej wyjątkowej kolekcji i poznasz powody stojące za ich niebotycznym sukcesem. 

czytaj więcej
SORTUJ FILTRY 0
1 - 36 z 36 produktów

Zegarki Victorinox I.N.O.X - gotowe na każde wyzwanie 

Zegarki Victorinox I.N.O.X - gotowe na każde wyzwanie

W powszechnej opinii czasomierze należą do grupy rzeczy delikatnych o biżuteryjnym charakterze. Dzięki zaangażowaniu szwajcarskich inżynierów pogląd ten został zweryfikowany negatywnie, a możliwości jakie oferują zegarki Victorinox I.N.O.X wymykają się wszystkim dotychczasowym standardom. Cała kolekcja stworzona została bowiem w taki sposób, by czasomierz mógł sprostać dosłownie każdej życiowej przygodzie, precyzyjnie wskazując przy tym czas z poziomu nadgarstka. 


Wielopoziomowe eksperymenty sprawdzające ich wytrzymałość, składają się ze 130 testów, dających absolutną pewność co do ich ponadprzeciętnej wytrzymałości. W praktyce oznacza to, że zegarek Victorinox I.N.O.X wytrzyma upadek z 10 metrów, zamrożenie w bryle lodu, przebywanie w piasku, a nawet dwugodzinny cykl prania i to w temperaturze 90 °C. Doświadczalnie udowodniono, że żadna z tych prób nie zaburzyła precyzji wskazań, co w oczywisty sposób podkreśla jakość ich wykonania. Szwajcarska marka w swoich eksperymentach posunęła się nawet o krok dalej, poddając zegarki Victorinox I.N.O.X niezwykłej próbie, jaką było przejechanie zegarka przez ciężarówkę, a nawet 64 tonowy pojazd opancerzony, z czego udało im się wyjść bez szwanku. 

zegarki Victorinox I.N.O.XWytrzymałość i piękno zegarków Victorinox I.N.O.X 

Wytrzymałość i piękno zegarków Victorinox I.N.O.X

Nie ma wątpliwości, że zegarek Victorinox I.N.O.X przygotowany jest na każdą okazję, bez względu na to, jak daleko znajduje się twoja strefa komfortu. Tyczy się to nie tylko nurkowania z przyjaciółmi czy wspinaczki na Mount Everest, ale także sytuacji, w których kluczowy jest doskonały wygląd. Udało się to osiągnąć dzięki niesamowitej konstrukcji koperty, łączącej wszystkie zegarki Victorinox I.N.O.X . Jej muskularny wygląd służy perfekcyjnemu rozłożeniu sił oddziałujących na czasomierz z każdej strony, jednocześnie zapewniając doskonałe wrażenia wizualne. Charakterystyczna, powiększona koronka, otulona jest solidną osłoną, zapewniając jej wyrazistość i odporność na wszelkie uszkodzenia czy przypadkowe przestawienie zegarka. Nietypowy kształt bezela również nie jest dziełem przypadku, a wszystkie ciekawie prezentujące się ścięcia konstrukcji sprawiają, że zegarki Victorinox I.N.O.X są znacznie bardziej odporne na powstawanie rys i zadrapań.Odporny zegarek Victorinox I.N.O.X dla każdego 

Zegarki szwajcarskie Victorinox I.N.O.X sprawdzą się znakomicie w praktycznie każdej sytuacji, również pod względem stylistycznym. Marka zatroszczyła się o przygotowanie maksymalnie szerokiej oferty, w której odnajdą się zarówno miłośnicy i miłośniczki klasycznego podejścia, fani nietypowych materiałów, a także osoby lubiące stylistykę zegarków typu diver. Do rodziny zegarków Victorinox I.N.O.X należy bowiem kilka szczegółowych podkategorii, o własnej i niepowtarzalnej specyfice.

Odporny zegarek Victorinox I.N.O.X dla każdegoZegarki męskie Victorinox I.N.O.X i zegarki damskie Victorinox I.N.O.X V 

Zegarki męskie Victorinox I.N.O.X i zegarki damskie Victorinox I.N.O.X V

Dwie podstawowe podgrupy w ofercie marki Victorinox odzwierciedlają historię pionierskiej marki, przebiegającej pod znakiem ciągłego dążenia do jak najlepszej jakości. Podstawą do ich stworzenia jest oczywiście niezawodna i super odporna konstrukcja koperty, połączona z wygodnym paskiem z naturalnego kauczuku bądź oryginalnym paskiem paracord. Ich wyróżnikiem na tle pozostałym modeli serii I.N.O.X jest bez wątpienia zastosowanie słupkowych indeksów i pozbawionej dodatków tarczy z prostym, jedno kratkowym datownikiem. Zegarki męskie Victorinox I.N.O.X mogą pochwalić się 43 mm średnicy, z kolei ich odpowiedniki w postaci zegarków damskich Victorinox I.N.O.X V zostały dostosowane do delikatniejszego, kobiecego nadgarstka poprzez redukcję rozmiaru do 37 mm.Zegarki Victorinox I.N.O.X Professional Diver 

Obok modeli inspirowanych klasycznym wzornictwem, nie mogło zabraknąć także zegarków diver. Modele Victorinox Professional Diver to modele stworzone z myślą o nurkach, które dodatkowo posiadają wszystkie niezbędne elementy modeli nurkowych. Nieco większa koperta o średnicy 45 mm stworzyła miejsce dla obrotowego bezela, umożliwiającego odmierzanie czasu spędzonego pod wodą. W przypadku zegarków diver nie mogło również zabraknąć indeksów pokrytych masą luminescencyjną o geometrycznym kształcie, które poprawiają czytelność wskazań w sytuacji braku dostępu do światła. Na uwagę z pewnością zasługuje też wskazówka sekundowa, która oprócz przeciwwagi w kształcie scyzoryka Victorinox, otrzymała zaokrągloną iglicę z lumą, co pozwoli na pomiar czasu w ciemności z sekundową dokładnością.

Zegarki Victorinox I.N.O.X Professional Diver Zegarki Victorinox I.N.O.X Mechanical 

 Zegarki Victorinox I.N.O.X Mechanical

Zegarki męskie Victorinox I.N.O.X Mechanical to seria skierowana do miłośników tradycyjnego, szwajcarskiego zegarmistrzostwa. Modele z tej grupy oparte są wyłącznie na automatycznych mechanizmach, zaprojektowanych i wyprodukowanych w Szwajcarii. Ich koperty o średnicy 43 mm otrzymały niezwykłe, giloszowane tarcze, których wzór inspirowany jest uchwytem szwajcarskich noży oficerskich. Co ciekawe zegarki Victorinox I.N.O.X Mechanical oferowane są na pełnej, segmentowej bransolecie lub unikatowym pasku wykonanym z drewna, co z pewnością spodoba się fanom ciekawych nietuzinkowych rozwiązań.

 


Podobne strony