Dzień Kobiet 2024 Zegarek.net
tel. 753 753 300

Zegarki Zeppelin Damskie

56wyniki

Zegarki Zeppelin Damskie

Niemieckie zegarki Zeppelin to wyjątkowa propozycja, zarówno ze względu na kraj pochodzenia jak i źródło inspiracji czerpanej do tworzenia tych niepowtarzalnych czasomierzy. Odwoływanie się do początków lotnictwa jest co prawda dobrze znane w świecie zegarmistrzostwa, ale marka Zeppelin jako pierwsza odwołuje się do początków lotnictwa pasażerskiego. Podróżowanie sterowcem było - i nadal pozostaje - niepowtarzalnym sposobem na przemierzanie nieba, który natychmiast przyciągnął towarzyską śmietankę z całego świata. Właśnie dlatego zegarki damskie Zeppelin są tak ciekawe i piękne, co doskonale odzwierciedla cechy kobiet, które brały udział w narodzinach lotnictwa pasażerskiego.

FILTRY0

Księżniczka w przestworzach

Jeden z pierwszych sterowców transportujących ludzi powietrznymi korytarzami, nosił imię Księżniczki Victorii Louise, córki ostatniego cesarza niemieckiego. Zegarki damskie Zeppelin inspirowane są jej niezwykłym urokiem i czarującą prezencją. Kolekcja Zeppelin Princess of the sky stworzona została przez niemieckich projektantów specjalnie na 100 rocznicę powstania marki. Te oryginalne zegarki damskie odzwierciedlają ambicje oraz przepych, którymi cechował się złoty okres XX wieku. Ich unikalna koncepcja przejawia się między innymi w tym, że niektóre modele założyć można nie tylko na nadgarstek, ale również na szyję, dzięki czemu spełnią fantazje najbardziej wymagających miłośniczek mody. Zegarki damskie Zeppelin mają niezwykłą wartość stylistyczną, ale także zegarmistrzowską. W kolekcji Princess of the sky, znajdziemy zegarki typu skeleton, co oznacza, że możemy obserwować pracę ich mechanizmu przez przezroczystą tarczę.
Damski zegarek Zeppelin czyli Księżniczka w przestworzach

 


Zegarek dla miłośniczki lotnictwa

Zegarek Zeppelin dla miłośniczki lotnictwa
Wbrew pozorom spore zainteresowanie awiacją przejawiają także kobiety. Co raz więcej z nich zasiada za sterami myśliwców bojowych, a do historii przeszła już brytyjska dziennikarka Grace Marguerite Lethbridge, która jako pierwsza okrążyła ziemię na pokładzie sterowca. Kolekcja Zeppelin Hindenburg poświęcona największemu z legendarnych sterowców to wspaniała seria niewielkich czasomierzy, świetnie układających się na kobiecym nadgarstku. Dzięki ich niezwykłej stylistyce, w kolekcji tej odnajdą się również miłośniczki zegarmistrzostwa. Zegarki damskie Zeppelin Hindenburg to klasyczne czasomierze o stonowanej i ponadczasowej kompozycji. Ich okrągłe koperty ze sferycznymi szkiełkami prezentują się nad wyraz stylowo, nawiązując do modeli oferowanych w początkowej fazie XX wieku. W serii Hindenburg zawarto modele na skórzanym pasku lub niezwykle wygodnej bransolecie typu mesh, korzystające wyłącznie z tradycyjnej palety barw. Warto zwrócić szczególną uwagę na zegarki damskie Zeppelin z rozbudowanym datownikiem i wskaźnikiem faz księżyca. Te niezwykłe modele mają średnicę zaledwie 36mm, a wynikająca ich dodatkowe funkcje urozmaicają stylistykę niemieckich czasomierzy.Księżyc nad Sycylią

Zegarki dla kobiet marki Zeppelin czerpią pełnymi garściami ze marzeń, jakie otworzyło przed ludzkością pojawienie się na niebie sterowców. Nocny przelot powietrznym gigantem musiał być naprawdę inspirujący, szczególnie w pełnym blasku księżyca. Zeppelin Luna to kolekcja odwołująca się właśnie do tego doznania za pomocą przepięknej, fakturowanej tarczy przyozdobionej kryształkami Swarovskiego mieniącymi się w miejscu standardowych indeksów. Ich oryginalna kompozycja rzeczywiście przypomina obraz nieba, tym bardziej w połączeniu ze wskaźnikiem faz księżyca, który zachwyca pięknymi kolorami masy perłowej. Niemniej piękny musiał być widok przelotu nad Alpami, który miał miejsce podczas podróży z niemieckiego Friedrichshafen, przez Włochy nad słoneczną Sycylię. Majestat tej trasy pokonywanej sterowcem znalazł z resztą swoje odzwierciedlenie w kolekcji Zeppelin Rome Lady. Nieskrępowany styl włoskiego życia wyrażony został w delikatnej kopercie i filigranowych uszach, do których przyczepiono skórzany pasek bądź meshową bransoletę. Zakończone niewielkimi okręgami wskazówki wraz z rzymskimi indeksami uzupełniają design tych klasycznych czasomierzy, przenosząc cząstkę słodkiego włoskiego życia na Twój nadgarstek.
Księżyc nad Sycylią w damskich zegarkach Zeppelin