Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Zeppelin Count

13wyniki

 Zegarki Zeppelin Count

Zegarki Zeppelin to propozycja dla mężczyzn, którzy szukają klasycznego dodatku na nadgarstek. Zachowanie stonowanych kolorów oraz minimalizmu przekłada się na ponadczasowość czasomierzy. Europejski producent zadbał o precyzję i wysoką jakość zegarków. Skórzane paski wygodnie leżą na dłoni, wyglądając przy tym niezwykle elegancko. Niemieckie czasomierze Zeppelin pasują do codziennych outfitów oraz wyjściowych stylizacji. Modele z kolekcji Count to wyjątkowe zegarki lotnicze wyróżniające się nietuzinkowym designem i komfortem noszenia. 

FILTRY0

Zegarki Zeppelin – szwajcarska precyzja w niemieckim wydaniu 

Wnętrze w każdym czasomierzu jest najważniejsze. Jego serce odpowiada za prawidłowe wskazywanie godziny. Zegarki Zeppelin mają mechanizm automatyczny lub kwarcowy. Drugi z wymienionych działa przy pomocy impulsu elektrycznego z baterii, wskazując zawsze aktualny czas. Mechanizm automatyczny sprawdzi się u panów, którzy chcą zapomnieć o wymianie baterii i nakręcaniu zegarka. Ten rodzaj napędza się samoistnie podczas ruchu ręką. Tarcze z cyframi pisanymi wyjątkową czcionką będą pokazywać prawidłową godzinę nawet, gdy przez jakiś czas nie będą noszone. 

Zegarek Zeppelin Count 7684-5 zegarek męski na czarnym pasku z chronografem, datownikiem, stoperem

Zegarek Zeppelin Count – ponadczasowa propozycja w lotniczym stylu 

Zegarek Zeppelin Count 8684-4 zegarek męski na brązowym pasku i tarczą w kolorze zielonym

Skóra naturalna jest materiałem, który dopasowuje się do kształtu nadgarstka. Dzięki temu noszenie czasomierze to czysta przyjemność. Zegarki Zeppelin zapinane są na klasyczną sprzączkę. Gwarantuje to bezpieczeństwo oraz możliwość szybkiego ściągnięcia i założenia biżuterii. Większość modeli europejskiego pochodzenia ma pasek w kolorze brązowym lub czarnym. Przekłada się to na uniwersalność i ponadczasowość. Każdy zegarek Zeppelin można spersonalizować. Wystarczy dobrać usługę dodania grawera na stronie zegarek.net. Dzięki temu zyskasz indywidualny dodatek, który może stać się rodzinną pamiątką bądź wyjątkowym prezentem urodzinowym dla bliskiej osoby. 

Sprawdź całą kolekcję zegarków Zeppelin dostępną w naszej ofercie!