Przezenty na Dzień Dziecka 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Zeppelin 100 Years Zeppelin Ed 1

26wyniki

Zegarki Zeppelin 100 Years Zeppelin Ed 1

Inspiracją do powstania kolekcji zegarków 100 Years Zeppelin Ed 1 stała się rocznica stworzenia pierwszych powietrznych sterowców. Ówczesne cuda techniki, na dobre zmieniły historię lotnictwa. Co więcej, wciąż wzbudzają podziw! Podobne zainteresowanie wywołują nowe zegarki Zeppelin, które świetnie sprawdzą się w roli funkcjonalnych i atrakcyjnych męskich dodatków.

FILTRY0

Zegarki 100 Years Zeppelin Ed 1 - w hołdzie sterowcom

Zegarek Zeppelin 100 Years ED 1 jako zegarek poświęcony sterowcom
Specjalna kolekcja zegarków 100 Years Zeppelin Ed 1 stanowi hołd dla pierwszych statków powietrznych. Unoszące się w powietrzu ogromne sterowce, wzbudzały zachwyt wśród oglądających je z ziemi ludzi. Co jednak najważniejsze, maszyny wyznaczyły nowe standardy w podróżowaniu. Czas przelotu z Frankfurtu do Nowego Jorku trwał 60 godzin, a nie parę dni płynięcia statkiem morskim. I choć tragedia Hildenburga w 1937 roku zakończyła pasmo lotów turystycznych tych sterowców, to do dziś pozostają one symbolem nadchodzącej nowoczesności.Niesamowity wygląd zegarków 100 Years Zeppelin Ed 1

Podobnie jak dawne sterowce, tak też zegarki z kolekcji 100 Years Zeppelin Ed 1 zachwycają wyrafinowaniem technicznym i ponadczasowym pięknem. Oferują charakterystyczne wzornictwo z doskonałym stosunkiem jakości do ceny. W pierwszej kolejności naszą uwagę zwracają rozbudowane cyferblaty. Na ich środku widnieją subtarcze chronografu. Oznaczenia godzinowe nawiązują swoim wyglądem do legendarnych modeli vintage, stanowiąc tym samym funkcjonalną dekorację tarczy. Wyglądu cyferblatów wieńczy charakterystyczne logo marki Zeppelin.
Ponadczasowy wygląd zegarka Zeppelin 100 yeras Zeppelin Ed 1


Niesamowity zegarek Zeppelin 100 Years na srebrnej bransolecie mesh
W zależności od modelu, czasomierze zawieszono na skórzanych paskach lub bransoletach mediolańskich. W tej pierwszej wersji materiał jest fakturowany na wzór skóry aligatora. Natomiast w drugim przypadku gęsta plecionka idealnie spełni funkcję męskiej bransolety. Będzie pasować zarówno do oficjalnych strojów, jak i tych luźniejszych.Specyfikacja techniczna 100 Years Zeppelin Ed 1

Zegarki z kolekcji 100 Years Zeppelin Ed 1 cechują się nie tylko wyrafinowanym wyglądem, ale także bardzo wysokiej jakości wykonaniem. Zachowują one klasyczne proporcje, oscylując w wymiarach 42 mm szerokości i 12/13 mm grubości. Koperta ze stali szlachetnej stanowi dobrą ochronę dla mechanizmu przed wstrząsami oraz różnego typu uszkodzeniami. Tarczę przykrywa elastyczne szkło mineralne, będące gwarantem przejrzystości cyferblatu i odporności na stłuczenia. Pod obudową znajduje się mechanizm kwarcowy lub mechaniczny z automatycznym naciągiem. Oba okażą się dobrymi rozwiązaniami dla osób ceniących sobie wygodę użytkowania, przy jednoczesnym zachowaniu dobrej sprawności działania zegarka. Wszystkie zegarki są produkowane przez wysoko wykwalifikowanych producentów zegarków w Niemczech.
Zegarek Zeppelin 100 Years Ed 1 z unikatowym wyglądem na skórzanym czarym paksu.