Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Zeppelin Los Angeles

14wyniki

Marka Zeppelin powstała w hołdzie osobom związanym z aeronautyką, dlatego zegarki tej firmy charakteryzują piękne, czytelne tarcze z logotypem sterowca. Zegarki Zeppelin Los Angeles to modele o klasycznym wyglądzie, który jest nawiązaniem do czasomierzy produkowanych w latach 30-tych XX wieku.

FILTRY0

Zeppelin Los Angeles – lotnicze zegarki tworzone z pasją 

Wskazówki typu Breguet, skala tachymetryczna oraz liczne podziałki naniesione na tarczy powodują, że zegarkowi Zeppelin z kolekcji Los Angeles trudno odmówić rasowego lotniczego wyglądu. Zegarki Zeppelin Los Angeles posiadają również okrągłe koperty, które zostały zaopatrzone w szereg przydatnych funkcji takich, jak chronograf, czas GMT oraz datownik. Część z nich posiada bardzo widowiskową komplikację tzw. dużej daty, która wyświetlana jest na godzinie 12-tej w postaci dwóch, sporej wielkości, okienek. Wielkość wyświetlanych cyfr sprawia, że odczyt aktualnej daty jest możliwy ze znacznej odległości. 

Zegarek Zeppelin Los Angeles 7614-5

Zegarek Zeppelin Los Angeles - wysoka jakość i doskonały design 

Zegarek Zeppelin LZ126 Los Angeles Quarz 8644-5

 
Pięknie polerowane koperty zegarków Zeppelin Los Angeles zostały wykonane z wysokiej jakości stali szlachetnej 316L, która posiada bardzo dobre parametry antyalergiczne oraz antykorozyjne. Doskonała jakość wykonania widoczna jest w wykończeniu tarcz i znajdujących się na nich elementów. Termicznie barwione wskazówki idealnie kontrastują z tarczą, zwiększając przy tym czytelność odczytu. Zegarek Zeppelin Los Angeles dostępny jest w wersji na pasku skórzanym bądź na bransolecie typu mesh. Oba systemy mocowań do nadgarstka są niezwykle wygodne w użytkowaniu. Zegarki Zeppelin Los Angeles wyposażone są w znakomitej jakości mechanizmy kwarcowe, które gwarantują precyzyjne odmierzanie czasu przez wiele lat. 


Sprawdź całą kolekcję zegarów Zeppelin!