TY ZAMAWIASZ Z DOMU, MY BEZPIECZNIE REALIZUJEMY TWOJE ZAMÓWIENIE. InPost 0zł.

Zegarki Zeppelin Luna

Wyjątkowe zegarki Zeppelin charakteryzują się efektownym wyglądem. Przyciągają wzrok wyjątkowymi tarczami, prezentującymi między innymi fazy księżyca. W czasomierzach Zeppelin Luna widoczne są także inne subtarcze, które urozmaicają całość. Pokazują czas w sposób tradycyjny. Wskazówki mają nietypowy kształt i są zwężane przy końcach. Dzięki temu odczytanie godziny jest łatwe. Zaprojektowane przez Zeppelin zegarki wykonano na stalowych bransoletach oraz skórzanych paskach. Oba rodzaje prezentują się wyjątkowo i podkreślą stylizację. Każdy zegarek Zeppelin wykonano w stylu klasycznym. Dzięki temu dodatki tej marki są ponadczasowe i nietuzinkowe. 

czytaj więcej

Zeppelin Luna – efektowne zegarki z księżycowym akcentem 

To, na co często zwracamy uwagę podczas zakupu nowego zegarka, to jego tarcza. We wszystkich modelach Zeppelin Luna zostały one wzbogacone o subtarcze. Często w jednym czasomierzu jest ich dwie. Jest to niezwykłe urozmaicenie. Patrząc na godzinę, możemy również sprawdzić porę dnia lub aktualny dzień miesiąca. Tło ma nierównomierną strukturę, przez co zegarek Zeppelin wyróżnia się wśród innych modeli. Godziny zostały oznaczone drobnymi kamyczkami. Podczas ruchów ręką odbijają światło i wyjątkowo się przy tym mienią. Kwarcowy mechanizm działa przy pomocy impulsu elektrycznego, dzięki czemu na tarczy jest zawsze poprawna godzina. 


Zeppelin – zegarki znane z precyzji i nienagannej stylistyki 

Popularne bransolety mesh są niezwykle wytrzymałe. Drobna siateczka pasuje do innych dodatków i prezentuje się bardzo kobieco. Wykorzystane zapięcie G-Link pozwala na samodzielną regulację długości, przez co każdy zegarek Zeppelin jest idealnie dopasowany do właścicielki. W ofercie są bransolety w odcieniach złota oraz srebra. Te klasyczne kolory gwarantują ponadczasowość i dopasowanie do każdej z wybranych stylizacji. Stworzone przez Zeppelin zegarki można nosić do codziennych outfitów oraz zakładać na wyjątkowe okazje. W każdej odsłonie z pewnością zachwycą niejedną osobę. 

Zobacz wszystkie zegarki Zeppelin dostępne w naszej ofercie!