Gwarancja dostawy przed Mikołajkami 2023
tel. 753 753 300

Zegarki Zeppelin Luna

Zegarki Zeppelin Luna

Zeppelin to znany niemiecki producent zegarków o stylistyce lotniczej. Wiele modeli nawiązuje do historii awiacji, o czym świadczą nie tylko nazwy modeli, ale także jedyny w swoim rodzaju design, charakterystyczny dla zegarków lotniczych. 

czytaj więcej

Zeppelin Luna – efektowne zegarki z księżycowym akcentem 

Zegarki Zeppelin Luna to kolekcja, którą charakteryzuje przede wszystkim elegancja połączona z funkcjonalnością. W pięknie wykończonych kopertach ze stali szlachetnej zainstalowano tarcze, z których możemy odczytać aktualne wskazanie faz księżyca.

Z zegarkiem Zeppelin Luna w każdej chwili sprawdzisz aktualną fazę księżyca, bez potrzeby spoglądania w niebo.  

Zegarek Zeppelin Luna Quarz 7637M-3 zegare damski z dwoma subtarczami na bransolecie mesh

Zeppelin – zegarki znane z precyzji i oryginalnej stylistyki  

Zegarek Zeppelin Luna Quarz 7639M-4 zegarek damski na złotej bransolecie mesh

Zegarki Zeppelin Luna to miłe dla oka połączenie zegarka lotniczego z elegancją. Duże indeksy oraz wskazówki wypełnione masą luminescencyjną sprawiają, że odczyt godziny możliwy jest w każdych warunkach, nawet w całkowitej ciemności. Koperty zegarków Zeppelin Luna zostały stworzone ze stali szlachetnej 316L, a te o złotym kolorze uzyskały swój wygląd poprzez nałożenie warstwy szlachetnego metalu za pomocą metody PVD. Technologia ta pozwala zachować wyjątkowy i prestiżowy wygląd zegarka przez wiele lat.

Stworzone przez markę Zeppelin zegarki Luna posiadają koronki umiejscowione na godzinie 2 lub 4-tej, dzięki czemu nie wbija się ona podczas zginania nadgarstka. Znakomity design zegarków Zeppelin Luna uzupełniają indeksy w postaci kryształów Swarovskiego, które nadają zegarkowi prestiżowego wyglądu. 

 Zobacz wszystkie zegarki Zeppelin dostępne w naszej ofercie!