Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Candino AUTOMATIC

1wyniki

Zegarek Candino męski i damski Automatic na bransolecie

Klasyczne zegarki Candino Automatic idealnie sprawdzą się u mężczyzn szukających dobrej jakości dodatków. Czasomierze mają okrągłe koperty wykonane z wysokiej jakości stali. Tarcze Candino Automatic są przejrzyste i minimalistyczne. Większość ma kolor niebieski lub czarny. Pierwszy z nich wygląda niesamowicie w połączeniu ze srebrem. Takie wykończenie sprawia, że proponowany przez Candino zegarek jest elegancki i wzbogaca wymagające stylizacje. Skórzane paski dopasowują się do kształtu nadgarstka, sprawiając, że całodzienne noszenie nie powoduje bólu ani dyskomfortu. Zegarki Candino swoje przeznaczenie znajdą wśród codziennych outfitów i tych bardziej wyjściowych stylizacji. 

czytaj więcej
FILTRY0

Zegarki Candino Automatic – mechanizm na wagę złota 

Serce czasomierza jest jego najważniejszym elementem. To dzięki niemu możemy cieszyć się z zawsze aktualną godziną na tarczy. W szwajcarskich modelach wykorzystano automatyczny typ mechanizmu. Napędza się podczas ruchu ręki, dlatego nie potrzebuje ani baterii ani cyklicznego nakręcania. Zegarki Candino dzięki temu są ekologiczne i bardzo wygodne w użytkowaniu. Brak baterii oznacza mniej śmieci, a co za tym idzie lepszą kondycję środowiska. Co więcej, taki mechanizm zapewnia długoletnie działanie bez awarii, dlatego możesz cieszyć się wyjątkowym czasomierzem przez wiele sezonów. 

Zegarek męski Candino Automatic na srebrnej bransolecie i tarczy w kolorze czarnym

Zegarki Candino na bransolecie z ogniw 

Zegarek damski Candino Automatic na srebrnej bransolecie i tarczą w jasnym kolorze

Bransolety wykonane z ogniw są jednymi z popularniejszych rozwiązań. Ich wygląd przykuwa uwagę, a dodatkowo modele tego typu są wytrzymałe i solidne. Połączenie różnej wielkości ogniw sprawia, że każdy zaprojektowany przez Candino zegarek zachwyca swoją wyjątkowością. Mariaż srebra i złota w jednym modelu przynosi efekt w postaci niezwykle eleganckiego wyglądu. Koperty w tym samym stylu zawieszone na salowych paskach idealnie ze sobą współgrają, tworząc klasyczną całość. W czasomierzach Candino Automatic wykorzystano zapięcie motylkowe, które jest praktyczne i gwarantuje bezpieczeństwo, ponieważ nie ma możliwości na samoistne rozpięcie się bransolety. 

Zobacz wszystkie zegarki Candino dostępne w naszej ofercie!