Finał letniej wyprzedaży
tel. 753 753 300

Zegarki Armani Exchange Fashion

Zegarki Armani Exchange Fashion

Zegarki Armani Exchange są produktami jednego z najbardziej znanych włoskich projektantów. Kolekcja czasomierzy Armani Exchange Fashion utrzymana jest w duchu nowoczesnego designu. Zegarki z pewnością spodobają się miłośnikom odważnego, przykuwającego wzrok wzornictwa. Co takiego wyróżnia zegarki Armani Exchange Fashion?

czytaj więcej
Kategoria:
SORTUJ FILTRY 0
1 - 60 z 185 produktów

Zegarki Armani Exchange – elegancja w nowoczesnym wydaniu  

W designie dominuje złoto i srebro. Zegarki Armani Exchange Fashion są bogato zdobione, choć zachowany jest umiar, który sprawia, że pozostają eleganckie, nie kiczowate. Wiele modeli posiada mechanizmy umocowane na plecionych bransoletach, wersje kobiece mają węższe bransoletki, przez co zegarki wydają się smuklejsze. Na tarczach znajduje się logo firmy, które na wielu modelach ma pokaźne rozmiary. Większość zegarków w kolekcji Fashion posiada okrągłe tarcze, ale można znaleźć także czasomierze z kwadratowymi odpowiednikami na szerokich, plecionych bransoletach.

Zegarek Armani Exchange AX7116 Gift Box Chronograph


Zegarek Armani Exchange AX4327 Lady Banks

Projektanci Armani świetnie łączą ze sobą odcienie barw, różowe złoto doskonale współgra z szarościami i bielą, a czerń z brązem. Wiele męskich zegarków Armani Exchange posiada na tarczach datowniki i dodatkowe funkcje (stoper albo chronograf). Niektóre tarcze w damskich czasomierzach są zdobione cyrkoniami, ale dostępnych jest mnóstwo modeli pozbawionych dodatków. Nawet zegarek z tarczą w kolorze różowego złota i wskazówkami bez cyfr wygląda zniewalająco. Czasomierze Armani EX są idealne dla osób ceniących sobie podążanie za trendami, bawiących się modą i lubiących elegancję z nutką nowoczesności.

Zobacz wszystkie propozycje zegarków Armani Exchange!