TY ZAMAWIASZ Z DOMU, MY BEZPIECZNIE REALIZUJEMY TWOJE ZAMÓWIENIE. InPost 0zł.

Zegarek dla seniora

Odpowiedni zegarek dla seniora powinien wyróżniać się cechami, które ułatwią korzystanie z niego. W związku z tym odpowiedni model powinien posiadać stosunkowo dużą kopertę, czytelną tarczę i wyraźnie oznaczone indeksy godzinowe. Niekiedy najbardziej odpowiedni wydaje się być tradycyjny zapis godzin - w postaci cyfr i liczb. Także materiały użyte do budowy zegarka mają znaczenie. Liczy się również styl takiego czasomierza, który najczęściej zwraca się ku klasyce.

czytaj więcej
SORTUJ POKAŻ FILTRYJaki zegarek dla starszej osoby ?

Seniorzy mają względem zegarków określone wymagania. Zasadnicze znaczenie ma łatwa obsługa oraz przejrzysta tarcza. Czytelny zegarek dla seniora powinien posiadać nieskomplikowaną aranżację cyferblatu z niezbędnymi elementami. Oznaczenia godzinowe, wskazówki i ewentualnie datownik, to wszystko czym prosty zegarek dla starszej osoby powinien dysponowaćZegarek dla seniora – pasek czy bransoleta ?

Klasyczny zegarek dla dziadka kojarzyć się w pierwszej kolejności z modelem na skórzanym pasku. Wydaje się on w większym stopniu nawiązywać do stylu retro, który naturalnie wpisuje się w gusta osób starszych, aczkolwiek nie jest to regułą. Dysponujemy szeroką ofertą zegarków dla seniorów na pasku. Różnorodność zegarkowych pasków ma zasadniczy wpływ na atrakcyjność wyboru odpowiedniego modelu. Fakturowane, gładkie, błyszczące, matowe, a wszystkie z wysokiej jakości skóry naturalnej. Zegarki dla seniorów na pasku, oprócz oczywistego uroku, mają także walory praktyczne. Są wygodne w użytkowaniu dzięki adaptacyjnym właściwościom skóry. W krótkim czasie dopasowuje się ona do kształtu nadgarstka, co skutkuje uczuciem komfortu.


 Nie mniej zasobna jest nasza oferta zegarków dla seniora na bransolecie. Tego typu czasomierze prezentują się zupełnie inaczej niż na pasku. Choćby nawet koperta i jej zawartość pozostawały niezmienione, to rodzaj jej mocowania na nadgarstku decyduje o charakterze zegarka. Model na bransolecie to zdecydowanie odpowiedni zegarek dla babci. Damskie egzemplarze na gustownej bransolecie z powodzeniem stanowią element biżuterii, od której większość Pań w starszym wieku nie stroni.


Pomimo zdecydowanie bardziej wyrazistego oblicza, zegarki dla seniorów na bransolecie nadal pozostają w kręgu zainteresowań ludzi starszych. Srebrna lub złota bransoleta dodaje zegarkowi elegancji. Seniorzy, którzy cenią sobie wyraziste dodatki garderobiane z pewnością znajdą w naszej ofercie coś, co odpowiada ich usposobieniu.


Zegarek dla seniora – jaka marka ?

Prosty zegarek dla starszej osoby powinien charakteryzować się wysoką jakością. Dotyczy to zarówno mechanizmu, jak i użytych w produkcji materiałów. Istotne znaczenie ma wytrzymałość oraz dokładność chodu. Nie bez znaczenia pozostaje także atrakcyjny wygląd. Odpowiedni zegarek dla dziadka oraz zegarek dla babci z pewnością znajduje się w naszym bogatym asortymencie. Warto zwrócić uwagę na produkty renomowanych i sprawdzonych marek. Niewątpliwie należą do nich manufaktury szwajcarskie, ale nie tylko.


Szwajcarski zegarek Adriatica dla seniora


Jeśli idzie o udane prezenty, to ciężko wybrać coś lepszego niż oryginalny szwajcarski zegarek. Wbrew powszechnej opinii, szwajcarskie czasomierze nie muszą dużo kosztować, czego najlepszym przykładem są szwajcarskie zegarki Adriatica. Ich szczególnym atutem jest tradycyjna stylistyka i koncentracja na klasycznych, ponadczasowych modelach w zaskakująco dobrej cenie. Niezależnie od tego czy potrzebny Ci zegarek dla babci czy zegarek dla dziadka, spokojnie dobierzesz odpowiedni zegarek, spośród szerokiej oferty modeli marki Adriatica.


Czytelny zegarek dla babci lub dziadka? Postaw na Timex!


Właściwy zegarek dla seniora należy dobierać kierując się przede wszystkim troską i szacunkiem. Dobrze jest poznać estetyczne upodobania, wrażliwość, temperament oraz szeroko pojęty gust starszej osoby. Jednak głównym kryterium wyboru powinna być czytelność zegarka i łatwa obsługa, w czym bez wątpienia specjalizuje się amerykańska marka Timex. W ofercie tego legendarnego producenta znajdziesz cały wachlarz rozsądnie wycenionych modeli, charakteryzujących się prostą konstrukcją - i co najważniejsze - czytelną tarczą. Na tym tle szczególnie korzystnie wypadają zegarki z arabskimi indeksami, pozwalające sprawnie rozeznać się w ułożeniu wskazówek.


Zegarek Casio - praktyczny prezent dla seniora


Marka Casio może pochwalić się jedną z najbardziej kompletnych ofert na rynku. Wśród setek, a nawet tysięcy modeli, nie brakuje oczywiście odpowiednich dla babci i dziadka. Zegarki Casio są nad wyraz niezawodne i proste w obsłudze, a ich japońska stylistyka przypadnie do gustu dosłownie każdemu. Już za około 100 złotych możemy przebierać w klasycznych zegarkach damskich i męskich, które świetnie sprawdzą się na nadgarstku seniora. Warto również zwrócić uwagę na nieco bardziej zaawansowane modele, oferujące szereg dodatkowych funkcji, jak budzik czy timer.Kieszonkowy zegarek dla dziadka

Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że zegarki naręczne to całkiem współczesny trend, który przejął schedę po zegarkach kieszonkowych. W czasach młodości naszych dziadków to zegarki kieszonkowe utożsamiano z zegarmistrzowską precyzją i wysokim statusem. Choć obecnie zeszły na dalszy plan, nie brakuje producentów wypuszczających na rynek te wspaniałe kapsuły czasu. Nie ma wątpliwości, że sprawdzą się one doskonale zarówno w roli praktycznego dodatku, jak i miłej ozdoby, przypominającej czasy dzieciństwa i młodości. Więcej na temat tych wyjątkowych modeli znajdziesz w specjalnie przygotowanej kategorii zegarki kieszonkowe, gdzie zebraliśmy propozycje wszystkich tworzących je producentów, w tym prestiżowej marki Tissot