Finał letniej wyprzedaży
tel. 753 753 300

Zegarki Casio Classic

Zegarki Casio Classic

Jeśli szukasz dobrze wyglądającego i niezawodnego zegarka, to kolekcja Casio Classic ma wiele do zaproponowania. To linia modeli poświęconych prostej formie — czasomierze dostępne są w cyfrowych i analogowych tarczach. Dzięki uniwersalnym kształtom i stonowanej kolorystyce świetnie sprawdzają się na co dzień.

czytaj więcej
SORTUJ FILTRY 0
1 - 60 z 84 produktów

Różnorodny wybór w zegarkach Casio Classic

Zegarek męski Casio Classic utrzymany w stonowanych kolorach klasycznych kolorach. Ich koperty przyjmują kształt okręgu lub prostokąta. Te drugie utrzymane są najczęściej w stylu vintage przywołującym na myśl czasomierze z lat 80. i 90. ubiegłego wieku. Na analogowych tarczach widnieją wyraźne indeksy godzinowe przyjmujące kształt kresek lub cyfr arabskich.
Różnorodny wybór w zegarkach Casio Classic


Najlepszy wybór w zegarkach Casio Classic
W ofercie znajdziemy także cyfrowe zegarki sportowe. Wyposażone są one w takie funkcje jak: alarm dzienny, sygnał godzinowy i automatyczny kalendarz. Inne funkcje obejmują stoper z dokładnością do 1/100 sekundy i wodoodporność. Dla tych, którzy często podróżują, dostępny jest Casio Classic z czasem światowym, który umożliwia wyświetlenie trzech oddzielnych stref czasowych.


Zegarki wchodzące w skład kolekcji Casio Classic zawieszono na skórzanych paskach lub klasycznych bransoletach w kolorze srebrnym lub złotym. W sportowych modelach mamy do czynienia z szerokim wyborem kolorowych pasków, które swoim dynamicznym wyglądem motywują do podejmowania nowych aktywności fizycznych. Będą one pasować do wielu strojów – zarówno eleganckich, jak i tych swobodniejszych.Zegarki Casio Classic – dla kogo?

Duży wybór modeli w kolekcji Casio Classic sprawia, że bez problemu każdy znajdzie tutaj zegarek odpowiadający jego potrzebom i gustom. Wśród nich znajdą się eleganckie egzemplarze do garnituru, jak również typowo sportowe. Dzięki swojej budowie i specyfikacji będą nieocenioną pomocą w ćwiczeniach oraz treningach. Równie dobrze posłużą nam także podczas wycieczek, czy wyjściu w góry.
Zegarki Casio Classic – dla kogo?Zegarki Casio Classic – specyfikacja techniczna

Zegarki Casio Classic – specyfikacja techniczna
Zegarki Casio Classic cechują się bardzo atrakcyjnym stosunkiem ceny do jakości. W rozsądnej kwocie nabędziemy model ze stali szlachetnej lub tworzywa sztucznego, który wyposażony został w autorski mechanizm kwarcowy. Gwarantuje on precyzyjne odmierzanie czasu w każdych warunkach. W zależności od naszych potrzeb wybierzemy tu tarczę przykrytą szkłem mineralnym, szafirowym lub z tworzywa sztucznego. Dzięki nim uzyskujemy przejrzystość widoku cyferblatu i wygodę odczytania wszystkich wskazań.Podobne strony