Przezenty na Dzień Dziecka 2024
tel. 753 753 300

Zegarki G-SHOCK G-SQUAD

20wyniki

Odkryj kolekcję G-SHOCK G-SQUAD

Szukasz wytrzymałego i modnego czasomierza? Casio G-SHOCK G-SQUAD jest strzałem w dziesiątkę. Modele japońskiego przedsiębiorstwa znają użytkownicy na całym świecie. Obok zegarków Casio G-SQUAD nie można przejść obojętnie, bo poza tym, że czasomierze zaskakują mnogością funkcjonalności, kuszą również niebanalnym designem. Co jest w nich takiego niezwykłego?  

FILTRY0

Zegarki Casio G-SHOCK G-SQUAD - modne, nowoczesne wzornictwo  

Firma Casio udowadnia, że nawet zegarek wykonany z tworzywa sztucznego może mieć ogromną wytrzymałość. Specjaliści Casio przez lata pracowali nad stworzeniem modelu, który przetrwa ekstremalne warunki i będzie miał baterie działającą nawet 10 lat. Modele G-SHOCK G-SQUAD charakteryzują się okrągłą kopertą, wokół której umieszczone są intuicyjne przyciski służące do uruchamiania funkcji takich, jak: stoper, światło i ustawienia czasomierza. Tarcza podzielona jest tak, by w każdym rzędzie wyświetlała się inna informacja, dzięki temu ekran jest bardzo przejrzysty i pozwala szybko odszukać pożądaną wartość. 

Zegarek G-SHOCK GBD-800-1ER Casio G-SQUAD
Zegarek G-SHOCK GBD-100SM-4A1ER Casio G-SQUAD Bluetooth

W designie królują ciemne kolory, głównie czerń, butelkowa zieleń i szarości. Producenci przełamują jednak klasyczne barwy dodatkami w odważnych kolorach - żywej czerwieni, mocnym niebieskim czy jaskrawym żółtym. Ważne elementy wyeksponowane są odpowiednimi barwami. Na pierwszy rzut oka widać, że czasomierze naładowane są funkcjonalnościami, modele są bardzo masywne, ale w całym bogactwie opcji i funkcji zegarków Casio G-SHOCK G-SQUAD kryje się przemyślana harmonia. Przyciski są odpowiednio rozmieszczone na kopercie, wskazówki nie przesłaniają informacji na tarczy, sam zegarek nie jest ciężki, więc jest wygodny w noszeniu.

Sprawdź całą kolekcję G-SHOCK!