Gwarancja dostawy przed Mikołajkami 2023
tel. 753 753 300

Zegarki Casio Męskie na pasku

Zegarki Casio Męskie na pasku

Noszenie czasomierza na pasku należy zaliczyć jako najbardziej rozpowszechniony i tradycyjny sposób. Nie zaskakuje zatem fakt, że w ofercie japońskiej marki Casio, pasek pojawia się praktycznie we wszystkich kolekcjach. Paski rzecz jasna, mogą różnić się od siebie pod względem materiału czy wykonania. Aby ułatwić wam dokonanie właściwego wyboru, zebraliśmy w tej kategorii wszystkie zegarki męskie Casio na pasku. 

czytaj więcej
SORTUJ FILTRY 0
1 - 60 z 519 produktów

Rodzaje pasków w zegarkach Casio męskich 

Już na początku warto podkreślić, że pasek paskowi nie jest równy, a jego przeznaczenie zależne jest od wielu czynników. Chyba nikogo nie zaskoczy z resztą fakt, że inny zegarek na pasku założymy do garnituru, a inny na trening biegowy. W ofercie marki znajdziemy więc zegarki Casio na paskach wszelakich rodzajów, zawsze dostosowanych do celu jaki spełniać ma dany czasomierz. Japoński producent korzysta z nich wszystkich ochoczo, samodzielnie angażując się przy tym w rozwój materiałów, z których paski mogą być produkowane. Podstawowy podział zegarków na pasku można przeprowadzić właśnie ze względu na materiał z jakiego są wykonane tj. skórzane, z tworzywa oraz parciane.
Męski zegarek Casio na pasku wykonanym z tworzywa sztucznegoZegarki męskie Casio na skórzanym pasku 

Męski zegarek Casio na skórzanym pasku
Skórzany pasek w zegarku męskim to jeden najpopularniejszych wariantów, zaliczany do stylistycznych kanonów męskiej mody. Można je spotkać praktycznie w każdym przedziale cenowym, ale warto zaznaczyć, że koszt zegarka wpływa jakość wykorzystanej skóry. Współcześnie wyróżniamy nie tylko skórę naturalną, ale również tak zwaną ekoskórę, która imituje wygląd i odczucia towarzyszące kontaktowi z prawdziwym odpowiednikiem. Bardzo często wykorzystywana jest delikatna i przyjemna skóra cielęca, poddawana później procesowi tłoczenia np. na wzór aligatora.


Zegarki Casio na skórzanym pasku to przede wszystkim zegarki klasyczne. Jeśli poszukujesz zegarka do garnituru, pasek ze skóry będzie wręcz obligatoryjny. Nie oznacza to jednak, że zegarek męski Casio na pasku skórzanym nie może być noszony także na co dzień, a w ofercie nie brakuje propozycji bardziej casualowych.Zegarki męskie Casko na pasku z tworzywa sztucznego 

Tworzywa sztuczne zrewolucjonizowały wiele branż oraz dziedzin życia, w tym także branżę zegarmistrzowską. Tworzywo sztuczne obecne jest często nie tylko w paskach, ale również w samej strukturze czasomierza. Zegarki Casio męskie na pasku z tworzywa sztucznego to przede wszystkim zegarki sportowe i outdoorowe. Za taki stan rzeczy odpowiada bardzo prosta zależność - tworzywo sztuczne jest niezwykle odporne na różne czynniki, a także długotrwały kontakt ze skórą. Paski z tworzywa sztucznego nie nasiąkają wodą ani potem, są odporniejsze na przetarcia i zabrudzenia. W zależności od zegarka, paski z tworzyw mogą być wykonane z wielu rodzajów materiału - od syntetycznego kauczuku, aż po włókno węglowe.
Męski zegarek Casio na pasku z tworzywa sztucznego


Paski z tworzywa sztucznego to przede wszystkim wygoda i funkcjonalność, stąd ich dominującą gałęzią jest bezsprzecznie sport. Zegarki Casio z takim paskiem idealnie nadają się do biegania, jazdy na rowerze czy też chodzenia po górach. Świetnie sprawdzą się wszędzie tam, gdzie zegarek musi mieć kontakt z wodą oraz w sytuacjach, kiedy nosimy czasomierz nieprzerwanie przez bardzo długi okres. Zegarki Casio na pasku NATO 

Zegarek Casio na pasku nato
Tekstylne Paski NATO przechodzą ostatnimi czasy prawdziwy renesans. Miłośniczy czasomierzy zakładają je na nie niemal wszystkie modele, łącznie z tymi najdroższymi i najbardziej luksusowymi. Ich nazwa nie jest tutaj przypadkowa, zegarki z paskami NATO rzeczywiście szczycą się wojskowym pochodzeniem. Tekstylny materiał jest prosty w wykonaniu, odporny na działanie wody, tani w produkcji, a przy tym atrakcyjny dla oka.


Zegarki z paskiem typu NATO są jednym z najbardziej uniwersalnych i stylowych rozwiązań. Dzięki różnorodnym wzorom, łatwo wybrać jego odpowiedni kolor bądź ich mieszankę. Poza walorami ozdobnymi, perfekcyjnie pasującymi do codziennego stroju, paski NATO są po prostu niezwykle praktyczne. Zegarek na pasku NATO spokojnie poradzi sobie na outdoorowej wyprawie, jak i w kontaktach z wodą.