Black Week 2022 promocje do -70%

Zegarki CASIO VINTAGE Mini

Zegarki CASIO VINTAGE Mini

Zegarki Casio Vintage Mini to spełnienie wymagań sposób szukających czasomierzy w stylu retro. Koperty o niestandardowych kształtach wykonane zostały z tworzywa sztucznego, które jest wytrzymałe na różnego rodzaju uszkodzenia. Zegarek Casio Vintage damski to propozycja dla kobiet szukających w sprzęcie funkcjonalności, a zarazem elegancji. Casio zegarek Vintage może stać się wyjątkową pamiątką poprzez dodanie grawera. Mężczyźni szukający czasomierzy innych niż standardowe powinni sprawdzić zegarek Casio Vintage męski.

czytaj więcej
SORTUJFILTRY0

Zegarek Casio Vintage damski – gwarancja na długie lata

Czasomierze to nie tylko dodatek do stylizacji, dla większości osób to coś więcej. Dlatego podejmując decyzję o zakupie nowego zegarka, warto sprawdzić gwarancję producenta. Zegarki Casio Vintage Mini mają gwarantowaną ochronę aż przez 3 lata z możliwością przedłużenia o kolejne 3. W produkcji wykorzystano szkło akrylowe bądź mineralne. Oba rodzaje są odporne na zarysowanie, a pierwsze z wymienionych gwarantuje dużą przejrzystość oraz łatwość polerowania, gdyby pojawiły się zarysowania. Zegarek Casio Vintage damskito propozycja dla kobiet ceniących styl retro w najlepszym wydaniu.

Zegarek Casio LA670WEMY-9EF Vintage DigitalCasio – zegarek Vintage dla miłośników stylu retro połączonego z nowoczesnością

Zegarek Casio LA670WEA-1EF Vintage Digital

Nie tylko wygląd czasomierza ma znaczenie. Coś, co wpływa na decyzję o zakupie zegarka to jego funkcjonalność. Zegarki Casio Vintage Mini zostały wyposażone w funkcję alarmu, stoper, timer oraz datownik. Ich cyfrowe tarcze zabudowane są w koperty z tworzywa sztucznego, które zawieszono na pasku ze stali lub ze skóry naturalnej. Każdy Casio zegarek Vintage na bransolecie ma zapięcie typu G-Link, które umożliwia regulację długości paska. Mechanizm, który został użyty w czasomierzach, działa poprzez wprawienie w ruch kryształu kwarcu za pomocą impulsu elektrycznego.

Zobacz wszystkie zegarki Casio Retro dostępne w naszej ofercie!