Świąteczne promocje na zegarki 2023
tel. 753 753 300

Zegarki CASIO VINTAGE Mini

Zegarki CASIO VINTAGE Mini

Zegarki Casio Vintage Mini to spełnienie wymagań sposób szukających czasomierzy w stylu retro. Koperty o niestandardowych kształtach wykonane zostały z tworzywa sztucznego, które jest wytrzymałe na różnego rodzaju uszkodzenia. Zegarek Casio Vintage damski to propozycja dla kobiet szukających w sprzęcie funkcjonalności, a zarazem elegancji. Casio zegarek Vintage może stać się wyjątkową pamiątką poprzez dodanie grawera. Mężczyźni szukający czasomierzy innych niż standardowe powinni sprawdzić zegarek Casio Vintage męski.

czytaj więcej
SORTUJ FILTRY 0
1 - 7 z 7 produktów

Zegarek Casio Vintage damski – gwarancja na długie lata

Czasomierze to nie tylko dodatek do stylizacji, dla większości osób to coś więcej. Dlatego podejmując decyzję o zakupie nowego zegarka, warto sprawdzić gwarancję producenta. Zegarki Casio Vintage Mini mają gwarantowaną ochronę aż przez 3 lata z możliwością przedłużenia o kolejne 3. W produkcji wykorzystano szkło akrylowe bądź mineralne. Oba rodzaje są odporne na zarysowanie, a pierwsze z wymienionych gwarantuje dużą przejrzystość oraz łatwość polerowania, gdyby pojawiły się zarysowania. Zegarek Casio Vintage damskito propozycja dla kobiet ceniących styl retro w najlepszym wydaniu.

Zegarek Casio LA670WEMY-9EF Vintage DigitalCasio – zegarek Vintage dla miłośników stylu retro połączonego z nowoczesnością

Zegarek Casio LA670WEA-1EF Vintage Digital

Nie tylko wygląd czasomierza ma znaczenie. Coś, co wpływa na decyzję o zakupie zegarka to jego funkcjonalność. Zegarki Casio Vintage Mini zostały wyposażone w funkcję alarmu, stoper, timer oraz datownik. Ich cyfrowe tarcze zabudowane są w koperty z tworzywa sztucznego, które zawieszono na pasku ze stali lub ze skóry naturalnej. Każdy Casio zegarek Vintage na bransolecie ma zapięcie typu G-Link, które umożliwia regulację długości paska. Mechanizm, który został użyty w czasomierzach, działa poprzez wprawienie w ruch kryształu kwarcu za pomocą impulsu elektrycznego.

Zobacz wszystkie zegarki Casio Retro dostępne w naszej ofercie!