Przezenty na Dzień Dziecka 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Casio A168

15wyniki
Zegarki Casio A168Zegarki Casio A168 to wyroby inspirowane historycznymi modelami japońskiej marki. Ich rozpoznawalna stylistyka sprawia, że doskonale pasują do najróżniejszych stylizacji, a w związku z tym są chętnie wybierane przez kobiety i mężczyzn.
FILTRY0

Zegarki Casio A168 - w stylu retro

Zegarek elektroniczny Casio A168 ma charakterystyczny, oktagonalny kształt, stworzony przez Japończyków już w zegarkach z lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku. Dziś kształt Casio A168WA można nazwać już klasycznym i to nie tylko w kontekście zegarków cyfrowych, ale wszystkich produkowanych zegarków naręcznych.
Zegarek Casio Vintage Digital na silikonowym pasku
Zegarek Casio Vintage Digital A168WER-2AEF z niebieską tarczą na srebrnej bransolecie
Obudowa ma uniwersalny rozmiar - jej szerokość to 35 milimetrów - dzięki czemu tworzy zegarek unisex. Szeroka koperta i bransoleta w wyraźny sposób rozszerzająca się przy kopercie, sprawiają, że zegarek wygląda na większy niż jest w rzeczywistości. To gwarantuje, że będzie wspaniale prezentował się na każdym nadgarstku. Dostępnych jest wiele wariantów kolorystycznych, pasujących do indywidualnych gustów Klientów. Dodatkowo, w A168, Casio wykorzystało mechanizm o kilku przydatnych funkcjach, które czynią z niego praktyczny dodatek.

Wiele kolorów w zegarku cyfrowym Casio A168

Oferowanych jest kilka różnych wariantów wykończenia tego kultowego modelu Casio. Wybierać można nie tylko między bransoletą a paskiem z pól przejrzystego tworzywa sztucznego, ale także między licznymi wersjami kolorystycznymi.

Casio A168 produkowane są z obudowami w kolorze srebrnym, złotym, ciemnoszarym i czarnym. Do różnych kolorów kopert i bransolet dopasowane są różne kolory tarcz. Klasyczna wersja, czyli A168WA-1YES Iconic ma pozytywny wyświetlacz (czarne cyfry na szarym tle), czarną ramkę wokół niego oraz napisy w kolorach białym, żółtym i czerwonym.

Z kolei lubiany A168WEGB-1BEF ma obudowę w kolorze złotym, negatywny ekran, czarną ramkę i czarną bransoletę. Liczne opcje kolorystyczne diametralnie odmieniają oblicza jaki mają te popularne zegarki Casio, pozwalając każdemu wybrać coś dopasowanego do własnego stylu i charakteru.

Zegarek Casio Vintage Iconic na srebrnej bransolecie
Zegarek Casio Vintage Digital na srebrnej bransolecie z różowo niebieską tarczą

Jakie funkcje w zegarku A168 Casio?

Zegarek wyposażony jest w Casio Module 3298, będący kwarcowym mechanizmem, który działa około 7 lat bez potrzeby wymiany baterii. Długi czas pracy na baterii jest możliwy dzięki wykorzystaniu energooszczędnych technologii - ekranu LCD i elektroluminescencyjnego podświetlenia. Po naciśnięciu przycisku prąd przepływa przez cienki panel pod ekranem i rozświetla go równomiernym, niebieskim światłem pozwalającym wygodnie odczytać aktualną godzinę. Więcej o elektroluminescencji przeczytać można tutaj.

Zegarek prezentuje aktualny czas w formacie godzina - minuty - sekundy, dzień miesiąca oraz skrótową nazwę dnia miesiąca. Czas może być wyświetlany w formatach 12 i 24 godzinnym.

W Casio A168 można zaprogramować alarm i otrzymywać dźwiękowe powiadomienia o wybiciu pełnej godziny. Dodatkowo można odmierzać czas za pomocą stopera o dokładności do 1/100 sekundy.

Zegarek Casio Vintage Digital A168WEM-2BEF z niebieską tarczą na srebrnej bransolecie
Zegarek Casio Vintage A168 w kolorze złota z czarną tarczą

Casio A168 - instrukcja obsługi

Casio produkuje zegarki elektroniczne już od 1974 roku. Przez ten czas ulepszano nie tylko materiały i technologie wykorzystywane do produkcji, ale także doskonalono sposób nastawiania ich mechanizmów, by był łatwy i intuicyjny. Właśnie takie są Casio A168WA - nieskomplikowane, dzięki czemu można błyskawicznie zmienić prezentowaną godzinę lub zaprogramowany czas alarmu.

Lewy dolny przycisk pozwala zmieniać tryby pracy zegarka w następującej kolejności:

czas - alarm - stoper - nastawianie czasu

Wybieranie godziny, o której ma zabrzmieć alarm jest równie proste. Gdy zegarek jest w trybie alarmu należy przytrzymać lewy górny przycisk, by uruchomić funkcję pozwalającą zaprogramować kiedy zegarek ma uruchomić trwający 20 sekund sygnał powiadomienia.

Kto doceni Casio A168?

Zegarki elektroniczne A168 Casio dedykuje wszystkim Klientom, którzy chcą posiadać praktyczny zegarek, oferujący znacznie więcej niż porównywalne cenowo zegarki analogowe.

Model ten docenią wszystkie osoby, dla których ważne są odpowiednie dobrane akcesoria - wiele opcji kolorystyczny daje im możliwość kupna Casio idealnie uzupełniającego ich garderobę.

Zegarek Casio Vintage Unisex A168WG-9EF w kolorze złota
Srebrny zegarek Casio Vintage A168 na bransolecie

Klasyczne Casio sprawdzi się też jako zegarek damski, który można łatwo połączyć z posiadaną biżuterią, ponieważ jego koperta może być srebrna lub pozłacana.

Mężczyźni gustujący w mniejszych zegarkach lub Ci, którzy mają drobniejsze nadgarstki, także polubią A168, które jest lekkie, wygodne i świetnie prezentuje się na szczupłym nadgarstku.

Ten model zegarka Casio może się też sprawdzić jako prezent dla kolekcjonera, potrafiącego dostrzec wkład marki Casio w rozwój dzisiejszego zegarmistrzostwa.

Zegarki Casio w Zegarek.net

Sklep internetowy Zegarek.net jest oficjalnym dystrubotorem zegarków Casio na terenie Polski. Dokonując zakupu w naszym sklepie macie Państwo pewność, że otrzymacie oryginalny wyrób japońskiego producenta. Ta pewność jest niezmiernie ważna, ponieważ Casio A168 to zegarek podrabiany bardzo często. Wraz zegarkiem dostarczona zostanie Instrukcja Casio A168 oraz karta gwarancyjna.

Kupując zegarek Casio u oficjalnego dystrybutora, zyskujecie państwo 3 letnią gwarancję, którą można dodatkowo przedłużyć o kolejne trzy lata!

Ponadto, dla wygody naszych Klientów, oferujemyusługę grawerowania na deklu oraz opcję dokupienia dopasowanego pudełka prezentowego na zegarek.
Zielone ekskluzywne pudełko prezentowe ze złotą wstążką na zegarek