Damski G-Shock to długo wyczekiwany model z kultowej serii Casio. Niezwykle wytrzymała linia stworzona z myślą o wymagających paniach, łączy w sobie charakterystyczną dla męskich egzemplarzy funkcjonalność i stylowy design, który doskonale wpisze się w tempo codziennego życia. Modny sportowy zegarek damski to towarzysz, który będzie z Tobą zarówno na treningu, jak i podczas ustalania spotkań i porannej jogi. Monochromatyczna, klasyczna biel i czerń, a także pastelowe kolory, w których wykonane zostały zegarki, czynią je modnymi propozycjami wyróżniającymi się spośród innych wzorów dostępnych na rynku. Co więcej, to one stanowią o uniwersalności czasomierzów, które doskonale zaprezentują się zarówno ze sportowymi, jak i casualowymi stylizacjami.

G-Shock S-Series jest kolekcją charakteryzującą się przejrzystą tarczą o dynamicznym designie. Każdy z modeli stanowi połączenie analogowego oraz cyfrowego pomiaru czasu. Podczas gdy klasyczne, wyraziste wskazówki poruszają się po cyferblacie, Ty możesz skorzystać z wyświetlacza zamieszczonego w dolnej części cyferblatu. Indeksy godzinowe przypominające bloczki oraz mnogość dodatkowych podziałek sprawiają, że wielofunkcyjny zegarek staje się prawdziwym centrum dowodzenia dla pań. Obudowany wytrzymałą kopertą z tworzywa sztucznego, którą uzupełniono o cztery przyciski funkcyjne, sprosta wszelkim wyzwaniom. Damski zegarek do zadań specjalnych odznacza się wodoszczelnością pozwalającą nawet na swobodne nurkowanie z butlą, wstrząsoodpornością, a także szkiełkiem odpornym na zarysowania.

Co więcej, damski G-Shock został wyposażony w szereg przydatnych na co dzień funkcji. Datownik i możliwość ustalenia aż pięciu alarmów nie pozwoli zapomnieć o ważnych wydarzeniach każdego dnia. Z kolei dostępność krokomierza oraz timera pomoże utrzymać dobrą kondycję fizyczną. G-Shock zadbał także o panie, które spędzają dużo czasu w podróżach. Dostępność czasu światowego i jednoczesnego pomiaru w dwóch strefach czasowych nie pozwoli na zagubienie w obowiązującej aktualnie porze dnia. System auto LED pozwoli także na wygodne użytkowanie czasomierza po zapadnięciu zmroku. Choć dla wielu z nas G-Shock S-Series to przede wszystkim charakterystyczny, rozpoznawalny design, nie można zapominać, że w jego sercu został zamieszczony mechanizm najwyższej jakości. Japoński zegarek stanowi gwarancję niezawodności i ogromnej precyzji wykonania, której nie spotkamy nigdzie indziej. Warto zaznaczyć, że kultowa seria od lat święci sukcesy. Wybierana jest nie tylko przez indywidualnych klientów ceniących najwyższą jakość, ale także przez armie niektórych krajów jako obowiązkowy element wyposażenia każdego z żołnierzy.