Japońskie zegarki G-SHOCK GA-110 na przekór wszystkiemu, pokazują jak wiele da się osiągnąć dzięki niezwykłej pasji do tworzenia czasomierzy. Nie bez powodu modele G-SHOCK to najpopularniejsze zegarki męskie, a kolekcja G-SHOCK GA-110 stanowi fundament ich oferty obok modeli GA-100 oraz GA-700. Wysoce wodoszczelny zegarek wstrząsoodporny, obdarzony unikalną stylistyką, dokładnością i ze stale pojawiającymi się świeżymi propozycjami to wyraźnie osiągnięty cel, którego rezultatem są właśnie zegarki G-SHOCK GA-110 !

Nie jest tajemnicą, jak dobre są zegarki G-SHOCK. Przyczynkiem do ich powstania była chęć stworzenia czasomierza, gotowego stawić czoła każdemu wyzwaniu. Specjalna, opatentowana technologia Casio G-SHOCK chroni wszystkie czasomierze sygnowane legendarnym już logiem, przed uszkodzeniami w wyniku upadku czy przypadkowego obicia. Skąd bierze się ich wytrzymałość widać już na pierwszy rzut oka. Niezwykły kształt wykonanych z tworzywa sztucznego zegarków już samym wyglądem nie pozostawia wątpliwości co do świetnej jakości ich wykonania. Jak wszyscy reprezentanci rodziny czasomierzy o japońskim rodowodzie, linia G-SHOCK GA-110 to wielofunkcyjne zegarki sportowe. Dzięki temu, poza odpornością na wstrząsy i wodoszczelnością aż 200m, pozwalającą na nurkowanie z akwalungiem, wytrzymałe zegarki dają dostęp do wielu przydatnych funkcji. Poza klasycznymi dodatkami, takimi jak stoper, rozbudowany kalendarz czy alarm, modele GA-110 posiadają specjalną subtarczę, która przy współpracy z dwufunkcyjnym stoperem pozwala na obliczanie prędkości. 

Dzięki temu G-SHOCK GA-110 to nie tylko wielofunkcyjny zegarek sportowy, ale również perfekcyjny zegarek do biegania, szczególnie jeśli trenujesz z partnerem lub mierzysz czas rywalizujących ze sobą zawodników. Wstrząsoodporne zegarki G-SHOCK poza funkcjonalnością i mocnym, sportowym designem oferują olbrzymią gamę różnorodnych wersji kolorystycznych. Analogowo-cyfrowe zegarki G-SHOCK GA-110 to modele, które szczególnie zaskakują coraz to nowymi wariacjami. Japończycy wiedzą, jak stworzyć najlepsze zegarki męskie na rynku, dlatego oryginalna tarcza zegarków G-SHOCK GA-110 jest podstawą do różnorodnych, stylistycznych wariantów. Monokolorystyczne czasomierze od intensywnie czarnych po biały mat, poprzez ciekawe geometryczne wzory, na neonowych wykończeniach kończąc. Tak olbrzymie możliwości i regularnie pojawiające się nowe propozycje to gwarancja, że Twój czasomierz nigdy nie zatopi się w tłumie i dopasuje się do Twoich, unikalnych potrzeb.