Wakacyjna Wyprzedaż 2024 na Zegarki
tel. 753 753 300

Zegarki CASIO VINTAGE Maxi

27wyniki

Zegarki CASIO VINTAGE Maxi

Zegarki Casio Vintage Maxi zaprojektowano w stylu retro z elementami elegancji. Japońskie czasomierze mają kwarcowy typ mechanizmu, który jest jednym z częściej wykorzystywanych w tego typu biżuterii. W czasomierzach Vintage Maxi tarcze chronione są przez szkło akrylowe lub mineralne. Drugie z nich ma piąty stopień twardości w skali Mohsa, dodatkowo jest niezwykle elastyczne, a co za tym idzie odporne na pęknięcia i stłuczenia. Zegarki Maxi Vintage mają bransolety wykonane ze stali. Dzięki temu prezentują się elegancko i klasycznie. 

FILTRY0

Casio Vintage Maxi – wiele funkcjonalności w jednym zegarku 

Zegarki Casio to wygląd i funkcjonalność w jednym. Czasomierze mają w sobie aż 5 funkcji. Alarm, datownik, stoper i timer z pewnością spodobają się przyszłym użytkownikom. Dla zwiększenia wygody dodano podświetlenie Illuminator, które oświetla tarcze zegarka od spodu, co powoduje łatwiejszy odczyt godziny nawet w ciemnościach. Casio Vinatge Maxi mają wyświetlacze cyfrowe, co pozwala na łatwy odczyt godziny w formie liczbowej. Dodatkowo zegarki Maxi Vintage są wodoszczelne na poziomie 30 m, co oznacza, że nic im się nie stanie przy drobnych zachlapaniach. 

Zegarek Casio B650WC-5AEF Vintage DigitalVinatge Maxi – czasomierze na wiele lat 

Zegarek Casio A158WEA-1EF Vintage Digital

Kupując funkcjonalny zegarek ani się myśli o wymianie go częściej niż co kilka lub kilkanaście lat. Dla zapewnienia komfortu z tym związanego japoński producent zapewnia aż 7 lat żywotności baterii. Każdy z zegarków Maxi Vintage ma aż 3-letnią gwarancję, która respektowana jest na terenie całego kraju. Dla wymagających klientów jest możliwość gwarancji aż na 6 lat. Wykorzystany kaliber CASIO 3298 to jeden z lepszych na rynku. Zapewnia doskonałą pracę zegarka. 

Zobacz wszystkie zegarki Casio Vintage dostępne w naszej ofercie!