Zegarki na Dzień Mamy 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Casio Waveceptor

16wyniki

Casio Waveceptor zegarek męski na bransolecie z mechanizmem solarnym

Osobom szukającym sportowych dodatków z pewnością spodoba się zegarek Casio Wave Ceptor. Jest to klasyczny dodatek z cyfrowym wyświetlaczem. Japoński producent wykorzystał kolorystykę czerni i srebra. Takie czasomierze wpasowują się w każdy rodzaj stylizacji, wyglądając przy tym bardzo efektownie. Koperty zostały stworzone ze stali oraz tworzywa sztucznego i są odporne na różnego rodzaju uszkodzenia. Casio Wave Ceptor to niezwykle funkcjonalne dodatki. Za sprawą jednego urządzenia możesz sprawdzić aktualny dzień, miesiąc i rok oraz odczytać godzinę kilku lub wszystkich stref czasowych. 

FILTRY0

Casio Wave Ceptor – zegarki sterowane radiowo 

Zgrabny czasomierz dopasowany do nadgarstka jest cennym dodatkiem. Odbieranie sygnałów radiowych z nadajników z wielu lokalizacji czynni go jeszcze bardziej użytecznym. Zegarek Casio Wave Ceptor dzięki takiej funkcji automatycznie dostraja się do aktualnego czasu, niezależnie od tego, czy jesteś w Europie, USA czy Chinach. Czasomierz tej marki sprawdzi się u podróżujących osób. Wave Ceptor pozwala zapomnieć o aktualizacji godziny podczas zmiany strefy czasowej. 

Zegarek Casio Waveceptor WV-200DE-1AVER zegarek męski na srebrnej bransolecie z datownikiem, stoperem, czasem światowym

Zegarek Casio Wave Ceptor – sportowy styl z zachowaniem klasyki 

  Zegarek Casio Waveceptor WV-58DE-1AVEF męski zegarek na srebrnej bransolecie z czasem światowym

Sportowe czasomierze Casio można zakładać również do bardziej eleganckich stylizacji. Stalowe bransolety wykonane z dużych ogniw tworzą niezwykłą plecionkę, która pięknie współgra z koszulami. Paski z tworzywa sztucznego pozwalają na moczenie zegarka bez ryzyka rozerwania i rozklejenia materiału. Uniwersalny czasomierz Casio Wave Ceptor ma mineralne lub akrylowe szkło chroniące tarcze. Oba materiały są odporne na uszkodzenia i pęknięcia. 

Sprawdź całą kolekcję zegarków Casio dostępną w naszej ofercie!