Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Casio budziki i stopery

12wyniki

Zegarki Casio budziki i stopery

Firma Casio znana jest na całym świecie, a jej początki sięgają 1946 roku. Przez dekady marka umacniała swoją pozycję na rynku zegarmistrzowskim. Dziś zegarki Casio kojarzone są przede wszystkim z niezawodnością i jakością. Miłośnicy japońskiej marki z pewnością ucieszy fakt, że w ofercie dostępne są Casio budziki. Firma proponuje zegarki na każdą okazję i jak się okazuje, kolekcje obejmują także stopery Casio.  

FILTRY0

Charakterystyczne wzornictwo  

Budziki Casio mają niezwykle charakterystyczny wygląd. Cechuje je oryginalne wzornictwo, które nie pozwala pomylić ich z żadną inną marką. Budziki mają w większości kwadratowy kształt i nieco zaokrąglone rogi, choć w ofercie dostępne są również wersje okrągłe. Uwagę przykuwają białe tarcze z dużymi cyframi. Rodzaj i barwa fonta są charakterystyczne.

Budzik Casio TQ-142-1EF


 Budzik Casio TQ-140-7EF

Mimo że cyfry są dosyć jasne, dobrze kontrastują z białym tłem. Budziki Casio mają obudowy w różnych kolorach, a dominuje czerń, czerwień i granat. Zegarki są bardzo kompaktowe, szerokość koperty wynosi około 74 mm. Budziki i stopery Casio są idealne dla każdego. Zegarki tej marki uważane są za klasykę na rynku, więc warto mieć w domu taki model.


Sprawdź całą kolekcję Casio dostępną w naszym sklepie!