Finał letniej wyprzedaży
tel. 753 753 300

Zegarki G-SHOCK Exclusive

Zegarki G-SHOCK Exclusive

Zegarki G-SHOCK to jedne z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych zegarków sportowych na świecie. Na szczególną uwagę zasługuje wyjątkowa seria MTG czyli G-SHOCK Ecxlusive, w której znajdziemy wyjątkowo prestiżowe zegarki premium. Wyrafinowana, ekskluzywna i dopracowana w każdym szczególe stylistyka idealnie zdradza ich zawartość, czyli stojącą na najwyższym poziomie praktyczność oraz funkcjonalność.

czytaj więcej

Niezawodne zegarki G-SHOCK Exclusive

G-SHOCK to wyjątkowe modele zegarków, które swoją popularność zasługują niebywałej odporności na wszelkiego rodzaju urazy. Celem który przyświecał ich projektantom była tzw. "potrójna dziesiątka", w związku z którą zegarki miały spełniać trzy podstawowe założenia: przetrwanie upadku z 10 metrów, wytrzymanie wpływu ciśnienia o wartości 10 atmosfer oraz zapewnienie nieprzerwanej pracy przez 10 lat na jednej baterii. Konsekwentna praca inżynierów z Japonii sprawiła, że założenia te zostały nie tylko spełnione, ale z biegiem czasu przewyższone, czego idealnym przykładem jest kolekcja G-SHOCK Exclusive. Poza niezawodnym systemem antywstrząsowym G-SHOCK, zegarki z tej serii wyróżnia dodatkowa ochrona Carbon Core Guard.
Niezawodne zegarki G-SHOCK Exclusive


Niepowtarzalne zegarki G-SHOCK Exclusive
Dzięki niej, wykonana ze stali szlachetnej koperta została wzmocniona dodatkową powłoką z karbonu co sprawia, że jest ona jeszcze bardziej odporna na obciążenia oraz wpływ czynników zewnętrznych. Pracę zegarków G-SHOCK Exclusive oparto o mechanizmy solarne kalibru Casio 5544, które zasilane są poprzez kontakt z dowolnym źródłem światła. Całość wsparto dodatkowo technologią Waveceptor, dzięki której zegarek łączy się za pomocą fal radiowych z wzorcowymi zegarami atomowymi i na ich podstawie ustala wyświetlaną na tarczy godzinę. Dopełnieniem ekskluzywnego charakteru G-SHOCK Exclusive są szkiełka szafirowe, za pomocą których przykryte zostały ich cyferblaty. Posiadają one 9 na 10 możliwych punktów w oceniającej twardość materiału skali Mohsa, co w praktyce oznacza, że można je zarysować wyłącznie za pomocą diamentu.G-SHOCK Exclusive - funkcjonalność w każdych warunkach

Poza niebywałą wytrzymałością oraz precyzją w odmierzaniu czasu, zegarki G-SHOCK Exclusive charakteryzuje rozbudowana funkcjonalność. Każdy z modeli wyposażono w energooszczędną łączność bluetooth, która pozwala w prosty i intuicyjny sposób zsynchronizować zegarek z naszym smartfonem, co daje dostęp do m.i.n  przydatnej funkcji "znajdź telefon". Funkcja czasu światowego oraz możliwość wyświetlania aktualnej godziny dla dwóch stref czasowych jednocześnie sprawia, że zegarki Casio G-SHOCK Exclusive idealnie sprawdzą się podczas podróży. 

Podświetlenie Super Illuminator pozwala na odczyt aktualnych danych z cyferblatu w każdych warunkach oświetleniowych. Zaawansowane pomiary czasu zapewnia stoper oraz timer, który wyposażono w funkcję mierzenia wspak i w 10-sekundowy sygnał dźwiękowy. Pozwalają one na mierzenie odcinków czasu o długości 24 godzin. Wodoszczelność zegarków G-SHOCK Exclusive oceniono w klasie 20ATM, co pozwala nie tylko na pływanie powierzchniowe, ale również nurkowanie.
G-SHOCK Exclusive - funkcjonalność w każdych warunkachZegarki G-SHOCK Exclusive - łatwość obsługi

Zegarki G-SHOCK Exclusive - łatwość obsługi
Pomimo rozbudowanej funkcjonalności, zegarki z kolekcji G-SHOCK Exclusive charakteryzuje łatwa i intuicyjna obsługa. Dzieje się to za sprawą inteligentnej technologii Smart Access, która pozwala na sterowanie poszczególnymi funkcjami zegarka z poziomu jego koronki. Rozwiązanie to sprawia, że zegarki G-SHOCK MTG to modele dosłownie dla każdego, bez zależności od posiadanego poziomu doświadczenia związanego z produktami japońskiej marki.