Dzień Ojca prezent na Zegarek.net 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Jaguar Hybrid

13wyniki

Zegarki Jaguar Hybrid

Jaguar to marka wysokiej klasy szwajcarskich czasomierzy, której korzenie sięgają 1938 roku. Wszystkie zegarki Jaguar produkowane są w Szwajcarii - od ponad dwóch stuleci słynącej z najlepszych na świecie czasomierzy. Modele z kolekcji Jaguar Hybrid łączą tradycję z zaawansowaną technologią, pozwalającą połączyć zegarek ze smartfonem.  

FILTRY0

Jaguar – zegarki szwajcarskie zachwycające designem i funkcjonalnością

To, co wyróżnia zegarki Jaguar, to innowacyjne rozwiązania i ponadczasowy wygląd. Najnowszym osiągnięciem firmy Jaguar są zegarki z serii Hybrid.

Są to czasomierze, które w perfekcyjny sposób łączą tradycyjny wygląd zegarka z zaawansowaną technologią, pozwalającą na przesyłanie informacji między mechanizmem zegarka a smartfonem. Dodatkowo, wszystkie zegarki Jaguar Hybrid posiadają niezwykle szczelne koperty, umożliwiające swobodne nurkowanie z zegarkiem na znacznych głębokościach.

Szwajcarski zegarek JaguarZegarki Jaguar Hybrid – połączenie tradycji i nowoczesnej technologii

Zegarki Jaguar Hybrid

Zegarki Jaguar Hybrid są idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących klasyczny wygląd czasomierza połączony z funkcjonalnością smartwatcha. Zegarek Jaguar Hybrid posiada moduł Bluetooth, który pozwala na łączenie się z innymi urządzeniami mającymi tę funkcję.

Zegarki Jaguar Hybrid wyposażono w wiele przydatnych opcji. Jedną z nich jest wskazanie czasu światowego GMT dla największych miast na świecie. Dzięki synchronizacji ze smartfonem, błyskawicznie ustalimy czas dla dodatkowej strefy czasowej. Wskazanie to będzie dostępne nawet po wyłączeniu smartfona.


Kolejną ciekawą funkcją zegarka Jaguar Hybrid jest opcja namierzania telefonu komórkowego. Wystarczy naciśnięcie jednego przycisku w zegarku, by uruchomić alarm dźwiękowy ułatwiający znalezienie smartfona.

Dodatkowo, zegarek Jaguar Hybrid posiada rozbudowany kalendarz oraz stoper, za pomocą którego zmierzymy czas z dokładnością do 1/100 sekundy. Wszystkie pomiary możemy w każdej chwili przesłać do naszego smartfona. Funkcjonalne tarcze zegarków Jaguar Hybrid chronione są przez szkło szafirowe, charakteryzujące się bardzo dużą twardością. 


Sprawdź całą kolekcję zegarków Jaguar!

Szwajcarskie zegarki Jaguar Hybrid