Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Jaguar Executive

71wyniki

Zegarki Jaguar Executive

Zegarki Jaguar cieszą się popularnością wśród kobiet i mężczyzn. Zegarki damskie Jaguar mają szkło szafirowe, które ma aż 9 punktów w skali Mohsa, co przekłada się na doskonałą ochronę tarczy czasomierzy. Mężczyzna wybierający zegarek Jaguar męski może zastanowić się nad szkłem szafirowym i mineralnym. Szkiełko mineralne jest niezwykle elastyczne, co sprawia, że jest odporne na zarysowania i uszkodzenia. Jaguar Executive to czasomierze ze stalowymi kopertami zawieszonymi na pasku z tego samego materiału bądź ze skóry naturalnej.

FILTRY0

Zegarek Jaguar – męski czasomierz dla aktywnych 

Zegarek Jaguar J863-C DIVER

Czasomierze Jaguar Executive szwajcarskiego pochodzenia znajdują fanów wśród aktywnych mężczyzn. Niektóre modele zegarków Jaguar mają wodoszczelność na poziomie 100 m, co oznacza, że można z nimi bez obaw pływać. Dla miłośników nurkowania producent stworzył modele z gwarantowaną wodoszczelnością aż na poziomie 200 m. Większość zegarków Jaguar Executive ma wbudowany datownik i stoper, a niektóre z nich mają również chronograf, który umożliwia bardzo dokładny pomiar czasu.

 


Zegarki damskie Jaguar – eleganckie propozycje dla wyjątkowych kobiet 

W kolekcji każdej kobiety powinny być różne rodzaje zegarków. Przeglądając ofertę szwajcarskiego producenta, możemy wybierać spośródzegarków Jaguar klasycznych, eleganckich, jak i sportowych. Czasomierze zasilane są za pomocą impulsu elektrycznego z baterii, który wprawia w ruch kryształ kwarcu. Przy zakupie zegarków Jaguar Executive otrzymasz aż 2-letnią gwarancję respektowaną w serwisie centralnym i w wybranych autoryzowanych serwisach. Jeśli wybierasz zegarek Jaguar na prezent – dodaj grawer, który sprawi, że podarunek stanie się unikalny.

Zobacz wszystkie zegarki Jaguar dostępne w naszej ofercie!

Zegarek Jaguar J870-2 DIVER