Finał letniej wyprzedaży
tel. 753 753 300

Zegarki EDIFICE Premium

Zegarki Edifice

Zegarki Casio Edifice to wspaniała oferta modeli inspirowanych światem motosportu. Kolekcja Edifice Premium skierowana jest przede wszystkim do najbardziej wymagających użytkowników, którzy zawsze działają na najwyższych obrotach. Wysoki standard zegarków Edifice Premium przejawia się nie tylko w lepszej jakości materiałach, ale również w technologii z jakiej korzystają te nietuzinkowe czasomierze. 

czytaj więcej
SORTUJ FILTRY 0
1 - 26 z 26 produktów

Nowoczesne technologie w zegarkach Edifice Premium

Nowoczesne technologie w zegarkach Edifice Premium
Sportowy i dynamiczny duch kolekcji widoczny jest nie tylko na zewnątrz. Zegarki Casio Edifice Premium korzystają z najnowocześniejszych rozwiązań, aby nadążyć za wymaganiami swoich użytkowników. Kiedy inne urządzenia uzależniają nas od stałej bliskości źródła zasilania, zegarki Casio Edifce Premium pozwalają zapomnieć, że czasomierze korzystają z energii elektrycznej. Wykorzystywana w modelach z solarnym mechanizmem technologia TOUGH SOLAR® pozwala przetwarzać naturalne lub sztuczne światło na energię. Magazynowana jest ona w akumulatorze, zapewniając sprawne działanie czasomierza nawet w całkowitej ciemności.Funkcjonalne zegarki Edifice Premium

Zegarki Edifice Premium w znakomity sposób łączą klasyczny wygląd z nowoczesnymi technologiami. Za sprawą Bluetooth z łatwością połączymy urządzenie z naszym smartfonem. Modele wyposażone w ten moduł pozwolą na bardzo łatwe sterowanie funkcjami czasomierza, począwszy od ustawienia godziny czy alarmu, na odnajdywaniu telefonu kończąc.
Oryginalne zegareki Edifice z technologia Waveceptor.


Funkcjonalne zegarki Edifice Premium
W ofercie Edifice Premium znajdują się również autonomiczne zegarki sterowane radiowo. Autorska technologia Waveceptor wykorzystywana jest jedynie w najlepszych czasomierzach marki Casio. Dzięki niej zegarki Edifice Premium zawsze wskazują odpowiedni czas lokalny na terenie całej Europy. To wszystko za sprawą fal radiowych, które automatycznie kalibrują wskazania naszego czasomierza z zegarem atomowym znajdującym się w brytyjskim Anhorn oraz niemieckim Mainflingen.Edifice Premium z super cienką kopertą

Sprawność działania i funkcjonalność to nie jedyne atuty jakie ma do zaoferowania kolekcja Edifice Premium. Zegarek Casio Edifice EQB-1000 przełamuje dotychczasowe standardy i sprawia, że nowoczesna technologia jest jeszcze przystępniejsza. Lata doświadczenia japońskich inżynierów pozwoliły na zmniejszenie dotychczas wykorzystywanych podzespołów aż o 30% i zmieszczenie tej samej technologii w kopercie typu super-slim.. Dzięki temu elegancki zegarek Edifice ma mniej niż 9 mm grubości i obok świetnego wyglądu, gwarantuje dostęp do praktycznych dodatków.
Edifice Premium z super cienką kopertą.
Dlaczego warto wybrać zegarek Edifice Premium?

Modele zawarte w kolekcji Edifice Premium to odpowiedź na potrzeby współczesnego mężczyzny. Zegarki te oferują klasyczny design z nutką sportowego charakteru. Spektakularny wygląd połączony z niezwykłą praktycznością, jaką daje nam współczesna technologia, sprawia, że zegarek Casio Edifice Premium staje się nieodłącznym kompanem swojego użytkownika. Nie można też nie wspomnieć o inspiracji, kryjącej się za stworzeniem tej nietuzinkowej kolekcji. Zegarki Casio Edifice Premium nie tylko nawiązują, ale czynnie biorą udział w rozwoju nowoczesnego motorsportu, a to za sprawą współpracy z zespołem Formuły 1 Scuderia Toro Rosso. Dla miłośników szybkiego pokonywania zakrętów szczególną gratkę stanowić będą limitowane zegarki Edifice Premium, jak choćby Casio Edifice Super Slim Honda Racing.
Dlaczego warto wybrać zegarek Edifice Premium?Oryginalne zegarki Edifice Premium 

Oryginalne zegarki Edifice Premium.
Decydując się na zakup Casio Edifice Premium w naszym sklepie, wybierasz oryginalny produkt pochodzący z oficjalnego źródła. Jako wieloletni reprezentanci marki w Polsce oferujemy największy wybór modeli marki Edifice, zawsze z gwarancją autentyczności. Dowodem tego jest między innymi nasza wizyta w zespole partnerskim F1, który od lat współpracuje z marką Casio, a o której więcej dowiesz się więcej z naszej relacji: ZEGAREK.NET w fabryce bolidów Formuły 1!