Przezenty na Dzień Dziecka 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Casio złote

43wyniki
Zegarek Casio złotyZłote zegarki Casio zawładnęły światem dodatków. Od kilku sezonów te ponadczasowe modele utrzymują się wśród bestsellerów. I nic dziwnego, bo Casio tworzy złote zegarki o ponadczasowym designie. Kupując Casio zyskujesz prestiżowy wygląd i niezawodność w przystępnej cenie. Poznaj pełną ofertę i wybierz model, którego pozazdroszczą Ci inni
FILTRY0
Zegarek Casio złoty

Zegarek Casio złoty

Zdecydowana większość złotych zegarków Casio napędzana jest bezawaryjnymi mechanizmami kwarcowymi, czyli zasilanymi baterią. Japońska marka jest pewna ich wytrzymałości i braku odchyleń w pomiarach, dlatego realizuje wydłużoną gwarancję 3+3 lata.

Wśród złotych zegarków Casio znajdziesz modele:

  • monochromatyczne - w całości złote;
  • ze złotym elementem - kopertą lub bransoletą.
Znacząca część zegarków Casio swój złoty kolor zawdzięcza specjalnej technologii jego nakładania, czyli PVD. Jest to cienka, odporna na ścieranie i odbarwianie warstwa nakładana na stal szlachetną. Dzięki jej zastosowaniu zegarki pomimo upływu lat i intensywnego użytkowania nadal wyglądają doskonale, a ich cena jest bardzo przystępna.
złoty Zegarek Casio
złoty Zegarek Casio

Ile kosztuje złoty zegarek Casio?

Cena podstawowych złotych zegarków Casio zaczyna się już od nieco ponad 200 zł! Zaawansowane technologicznie modele z prestiżowych linii mogą kosztować znacząco powyżej 1 000 zł. Wyśmienity stosunek jakości do ceny sprawia, że są to modele szczególnie warte uwagi, a duża rozpiętość oferty gwarantuje, że każdy znajdzie zegarek skrojony do jego potrzeb.

Złoty zegarek Casio w stylu retro

Wyjątkowe miejsce wśród złotych zegarków Casio zajmują modele w stylu retro. Kolekcja Casio Vintage to reedycja pierwszych zegarków cyfrowych, które swoją premierę miały w XX wieku. Cyfrowy wyświetlacz bez ekranu dotykowego i obsługi kolorów, przyciski funkcyjne i bardzo charakterystyczna dla tych modeli koperta sprawiają, że czasomierz naprawdę pozwala przenieść się w przeszłość.

Kiedyś zegarki Casio z wyświetlaczem były symbolem luksusu. Dziś złoty zegarek Casio retro jest modnym, unisexowym modelem, po który od kilku sezonów chętnie sięga młodzież i ich rodzice wybierający się w sentymentalną podróż do nastoletnich lat.

Złoty zegarek Casio Vintage - reedycja pierwszych zegarków cyfrowych z XX wieku. Charakterystyczna koperta i cyfrowy wyświetlacz bez ekranu dotykowego. Modny unisexowy model, który pozwala przenieść się w przeszłość.
Złote zegarki Casio - kupuj oryginalne produkty u autoryzowanych dystrybutorów. Zegarek.net oferuje grawerowanie za 1 zł, darmową dostawę i wysyłkę w 24 h oraz modele, których nie znajdziesz w innych sklepach.

Gdzie kupić złoty zegarek Casio?

Zegarki znanych marek, w tym także japońskiego Casio, kupuj zawsze u autoryzowanych dystrybutorów. Zyskasz wtedy pewność, że produkt jest oryginalny, a ewentualna reklamacja pójdzie sprawnie. W zegarek.net współpracujemy z Casio od ponad 10 lat i dorzucamy od siebie szereg bonusów: grawerowanie za symboliczny 1 zł, darmową dostawę i wysyłkę w 24 h! A do tego mamy modele, których nie spotkasz w innych sklepach. Sprawdź pełen asortyment złotych zegarków Casio i wybierz swój wymarzony